facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/09/1616:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/09/1616:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο24/09/1616:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/09/1616:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/09/1616:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/09/1616:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή25/09/1611:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/10/1616:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/10/1611:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή02/10/1611:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/10/1616:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή02/10/1616:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/10/1616:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/10/1616:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.6-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή02/10/1616:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/10/1616:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/10/1616:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο08/10/1616:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ.2-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/10/1616:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/10/1616:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/10/1616:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΒΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή09/10/1616:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/10/1616:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/10/1611:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή16/10/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/10/1616:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή16/10/1616:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/10/1616:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/10/1616:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή16/10/1616:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/10/1616:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο22/10/1616:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/10/1616:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/10/1616:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.5-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/10/1616:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/10/1611:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/10/1616:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο29/10/1616:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή30/10/1611:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή30/10/1611:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/10/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΟΥΔΗ Κυριακή30/10/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/10/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή30/10/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/11/1615:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο05/11/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/11/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή06/11/1611:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/11/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο12/11/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/11/1611:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή13/11/1612:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/11/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/11/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή13/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/11/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/11/1615:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/11/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/11/1611:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/11/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/11/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/11/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/11/1615:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/11/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο26/11/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/11/1611:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/11/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Κυριακή27/11/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/12/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/12/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/12/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή04/12/1611:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/12/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/12/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή04/12/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/12/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.3-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/12/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/12/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο10/12/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/12/1611:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/12/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή11/12/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/12/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/12/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/12/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/12/1611:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή18/12/1611:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή18/12/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/12/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/12/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/01/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/01/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/01/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/01/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο07/01/1715:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦ Κυριακή08/01/1712:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/01/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/01/1715:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/01/1715:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/01/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/01/1711:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/01/1711:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή15/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/01/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/01/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/01/1711:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/01/1711:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή22/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-3
ΒΥΡΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή22/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/01/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/01/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο28/01/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο28/01/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/01/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.5-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Κυριακή29/01/1712:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/02/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/02/1711:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/02/1711:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/02/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή05/02/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/02/1715:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/02/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/02/1715:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/02/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/02/1715:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/02/1715:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/02/1715:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/02/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΒΥΡΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή12/02/1711:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή12/02/1715:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/02/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/02/1711:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή19/02/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΟΥΔΗ Κυριακή19/02/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/02/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/02/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/02/1715:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο04/03/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/03/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/03/1715:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/03/1715:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.5-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή05/03/1711:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/03/1711:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή05/03/1715:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/03/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/03/1715:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/03/1711:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Κυριακή12/03/1712:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/03/1715:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή12/03/1715:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/03/1715:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/03/1715:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη22/03/1715:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/03/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/03/1715:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/03/1715:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.4-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/03/1715:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/03/1711:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή19/03/1715:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/03/1715:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/03/1715:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/03/1715:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.3-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/03/1715:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/03/1711:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΡΟΥΦ Κυριακή26/03/1712:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/03/1716:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/03/1716:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/03/1716:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή26/03/1716:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/04/1716:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/04/1716:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο01/04/1716:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή02/04/1711:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.2-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή02/04/1711:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/04/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/04/1716:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΥΡΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή02/04/1716:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-3


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/04/1716:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/04/1716:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/04/1716:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο08/04/1716:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/04/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή09/04/1713:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-3
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/04/1716:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/04/1716:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/04/1716:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/04/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/04/1716:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.5-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/04/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή23/04/1716:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-5
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή23/04/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΒΥΡΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/04/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/04/1717:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.5-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο29/04/1717:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/04/1717:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/04/1717:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο29/04/1717:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο29/04/1717:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/04/1717:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/04/1717:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.5-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/05/1717:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο06/05/1717:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/05/1717:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/05/1717:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο06/05/1717:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/05/1717:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/05/1717:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/05/1717:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/05/1702:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/05/1717:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.5-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/05/1717:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/05/1717:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο13/05/1717:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/05/1717:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/05/1717:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή14/05/1713:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-2