facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< A Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/09/1616:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/09/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/09/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/09/1616:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο17/09/1616:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή18/09/1616:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/09/1616:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή18/09/1616:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/09/1611:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή25/09/1616:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή25/09/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή25/09/1616:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή25/09/1616:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/09/1616:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή25/09/1616:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/09/1616:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο01/10/1616:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο01/10/1616:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/10/1616:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/10/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή02/10/1616:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο08/10/1616:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/10/1611:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.5-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/10/1612:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-5
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή09/10/1616:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/10/1616:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή09/10/1616:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή09/10/1616:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο15/10/1616:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο15/10/1616:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο15/10/1616:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/10/1616:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή16/10/1616:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/10/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/10/1616:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/10/1616:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/10/1611:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/10/1616:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/10/1616:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή23/10/1616:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/10/1616:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/10/1616:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/10/1616:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/10/1616:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/10/1616:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο29/10/1616:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/10/1616:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο29/10/1616:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή30/10/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/10/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή30/10/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο05/11/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο05/11/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή06/11/1611:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/11/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή06/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή06/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή06/11/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο12/11/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/11/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή13/11/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο19/11/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/11/1611:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.3-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Κυριακή20/11/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/11/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή20/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή20/11/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο26/11/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή27/11/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/11/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή27/11/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη07/12/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-6
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη07/12/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο03/12/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο03/12/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο03/12/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή04/12/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/12/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/12/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο10/12/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/12/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-5
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/12/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή11/12/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/12/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή11/12/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/12/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή18/12/1611:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή18/12/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/12/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή18/12/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/01/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.4-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή08/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/01/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή08/01/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή08/01/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/01/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή15/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή15/01/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή15/01/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/01/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο21/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο21/01/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/01/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή22/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο28/01/1715:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/01/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/01/1711:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/01/1711:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή29/01/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/01/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή29/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο04/02/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο04/02/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο04/02/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/02/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή05/02/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/02/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/02/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/02/1711:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/02/1711:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή12/02/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή12/02/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή12/02/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή12/02/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο18/02/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο18/02/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/02/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή19/02/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/02/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή19/02/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/02/1715:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-4


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/03/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/03/1711:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή05/03/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή05/03/1715:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή05/03/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή05/03/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/03/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/03/1715:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/03/1715:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/03/1715:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/03/1715:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/03/1715:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή12/03/1715:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή12/03/1715:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη22/03/1715:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/03/1715:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/03/1711:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή19/03/1715:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή19/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/03/1715:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή19/03/1715:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.4-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή19/03/1715:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/03/1715:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/03/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή26/03/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή26/03/1716:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή26/03/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή26/03/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή26/03/1716:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή26/03/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/04/1716:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/04/1716:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο01/04/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο01/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/04/1716:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο01/04/1716:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/04/1716:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο01/04/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο08/04/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο08/04/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/04/1716:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο08/04/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/04/1716:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο08/04/1716:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/04/1716:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/04/1716:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/04/1716:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/04/1716:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο22/04/1716:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο22/04/1716:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο22/04/1716:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο22/04/1716:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο22/04/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο22/04/1716:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ