facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου


Warning: mysql_data_seek(): Offset -1 is invalid for MySQL result index 13 (or the query data is unbuffered) in /home/badoulis/public_html/epsath/globals.php on line 262

Warning: mysql_data_seek(): Offset 0 is invalid for MySQL result index 13 (or the query data is unbuffered) in /home/badoulis/public_html/epsath/globals.php on line 266

Warning: mysql_data_seek(): Offset 1 is invalid for MySQL result index 13 (or the query data is unbuffered) in /home/badoulis/public_html/epsath/globals.php on line 280

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/09/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/09/1616:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2
- ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/09/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/09/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-3
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/09/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή18/09/1616:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/09/1616:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.3-2
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/09/1616:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/09/1616:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
- ΡΟΥΦ Σάββατο24/09/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.3-0
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/09/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/09/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή25/09/1616:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.4-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/09/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.4-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή25/09/1616:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.4-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/10/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/10/1616:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/10/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/10/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/10/1616:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή02/10/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.4-0
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/10/1616:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-3
- ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/10/1616:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/10/1616:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/10/1616:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/10/1616:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή09/10/1616:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/10/1616:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.5-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/10/1616:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/10/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/10/1616:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-0
- ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/10/1616:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
- ΡΟΥΦ Σάββατο15/10/1616:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή16/10/1616:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/10/1616:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-2
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/10/1616:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.2-3
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/10/1616:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.4-0
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/10/1616:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.4-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-5
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/10/1616:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή23/10/1616:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.0-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή23/10/1616:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/10/1616:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-0
- ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη02/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο29/10/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/10/1616:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
- ΡΟΥΦ Σάββατο29/10/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή30/10/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/10/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/10/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/10/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/10/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-3
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-2
- ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή06/11/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
- ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή06/11/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/11/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή06/11/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-4
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/11/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/11/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-1
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/11/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-1
- ΡΟΥΦ Σάββατο12/11/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-0
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή13/11/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή13/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/11/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
- ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/11/1611:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/11/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-2
- ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/11/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή20/11/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/11/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/11/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΡΟΥΦ Σάββατο26/11/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-0
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο26/11/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο26/11/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/11/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/11/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/11/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-2
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή27/11/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή27/11/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο03/12/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-3
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/12/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/12/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή04/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/12/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Πέμπτη22/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΡΟΥΦ Σάββατο10/12/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/12/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/12/1611:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή11/12/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.4-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή11/12/1615:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/12/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.4-0
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/12/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/12/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/12/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
- ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/12/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/12/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/12/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/12/1612:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/12/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή18/12/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/12/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-0
- ΡΟΥΦ Σάββατο07/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-2
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/01/1711:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/01/1715:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-1
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή08/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/01/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
- ΡΟΥΦ Σάββατο14/01/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή15/01/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-5
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/01/1715:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.5-0
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/01/1715:15ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/01/1715:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/01/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/01/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/01/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή22/01/1715:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο28/01/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-3
- ΡΟΥΦ Σάββατο28/01/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/01/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-1
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/01/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή29/01/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-0
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/01/1715:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/01/1715:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/02/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)2-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο04/02/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-2
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/02/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/02/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-2
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
- ΡΟΥΦ Σάββατο04/02/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/02/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-1
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή05/02/1715:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο11/02/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-0
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο11/02/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο11/02/1715:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/02/1715:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/02/1715:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή12/02/1715:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/02/1715:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/02/1715:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-4
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/02/1715:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-3
- ΡΟΥΦ Σάββατο18/02/1715:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.4-2
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή19/02/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/02/1715:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-5
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/02/1715:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/02/1715:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/03/1715:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-2
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/03/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-3
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-3
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/03/1715:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-4
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή05/03/1715:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-1
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/03/1715:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.4-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή05/03/1715:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/03/1715:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/03/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο11/03/1715:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.3-0
- ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/03/1715:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
- ΡΟΥΦ Σάββατο11/03/1715:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-3
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/03/1715:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/03/1715:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή12/03/1715:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη22/03/1715:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/03/1715:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/03/1715:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-0
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/03/1715:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/03/1712:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-0
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/03/1715:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή19/03/1715:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/03/1715:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΡΟΥΦ Σάββατο25/03/1715:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-1
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο25/03/1715:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-2
- ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή26/03/1711:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/03/1716:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.4-2
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/03/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-2
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/03/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή26/03/1716:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή26/03/1716:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-0
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή02/04/1716:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή02/04/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/04/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή02/04/1716:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-0
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/04/1716:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-4
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/04/1716:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/04/1711:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή09/04/1711:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή09/04/1716:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/04/1716:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.3-1
- ΡΟΥΦ Κυριακή09/04/1716:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-1
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/04/1716:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-1
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή09/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-3
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/04/1716:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/04/1716:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/04/1716:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
- ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή23/04/1716:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/04/1716:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/04/1716:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/04/1716:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/04/1716:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/04/1716:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο29/04/1717:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
- ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/04/1717:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-0
- ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή30/04/1711:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-5
- ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/04/1717:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-0
- ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή30/04/1717:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή30/04/1717:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.6-1
- ΡΟΥΦ Κυριακή30/04/1717:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
- ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/04/1717:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.4-1
ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/05/1717:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-1
- ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο06/05/1717:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.0-2
- ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/05/1717:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
- ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/05/1717:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
- ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/05/1717:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
- ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/05/1717:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
- ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/05/1717:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
- ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή07/05/1717:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.0-1