facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/09/1616:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/09/1616:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/09/1616:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0 (πεν: 2-3)
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/09/1616:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/09/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/09/1616:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/09/1616:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/09/1616:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.3-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο10/09/1616:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-3 παρ.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/09/1616:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1 παρ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/09/1616:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/09/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/09/1616:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-0 (πεν: 4-3)
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΟΥΔΗ Σάββατο10/09/1616:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2 παρ.
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/09/1616:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο10/09/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/09/1616:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/09/1609:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΖΥΓΑΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/09/1609:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/09/1610:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1 παρ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/09/1610:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.4-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/09/1610:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-3 παρ.
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/09/1610:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-4 (πεν: 5-6)
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή11/09/1610:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-2 (πεν: 4-3)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/09/1613:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/09/1613:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή11/09/1616:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/09/1616:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/09/1616:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/09/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/09/1616:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/09/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/09/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-4
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/09/1616:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή11/09/1616:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή11/09/1616:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-0 παρ.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή11/09/1616:30ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/09/1616:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/09/1616:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/09/1616:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή11/09/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή11/09/1616:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/09/1616:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή11/09/1616:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/09/1616:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/09/1616:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/09/1616:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο17/09/1616:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/09/1616:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο17/09/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο17/09/1616:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.3-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/09/1616:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο17/09/1616:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Σάββατο17/09/1616:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0 (πεν: 2-4)
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο17/09/1616:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/09/1610:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1 (πεν: 4-3)
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/09/1613:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/09/1616:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή18/09/1616:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/09/1616:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-0 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή18/09/1616:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή18/09/1616:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/09/1616:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.6-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/09/1616:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/09/1616:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.1-5
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή18/09/1616:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-2 (πεν: 1-3)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή18/09/1616:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή18/09/1616:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη28/09/1615:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη28/09/1616:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΡΟΥΦ Τετάρτη28/09/1616:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.4-2 παρ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη28/09/1616:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0 παρ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη28/09/1616:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη28/09/1616:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-2 παρ.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη28/09/1616:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη28/09/1616:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.4-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη28/09/1616:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1 (πεν: 5-4)
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη28/09/1616:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη28/09/1616:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.6-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη05/10/1615:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη05/10/1615:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη05/10/1615:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1 (πεν: 4-5)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη05/10/1615:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη05/10/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2 παρ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη05/10/1615:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη05/10/1615:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη05/10/1615:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.0-1 παρ.


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη19/10/1615:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0 (πεν: 3-4)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη19/10/1615:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1 (πεν: 2-1)
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη19/10/1615:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-1 παρ.
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη19/10/1615:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη19/10/1615:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0 (πεν: 4-2)
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη19/10/1615:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη19/10/1615:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη19/10/1615:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη19/10/1615:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-1 (πεν: 4-1)
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη19/10/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη19/10/1615:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη19/10/1615:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη19/10/1615:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη26/10/1615:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.3-2 παρ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη26/10/1615:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη26/10/1615:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη23/11/1614:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη23/11/1614:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0 (πεν: 3-4)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη23/11/1614:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη23/11/1614:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη23/11/1614:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη23/11/1614:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0 (πεν: 4-3)
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη23/11/1614:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη30/11/1614:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη21/12/1614:15ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1 (πεν: 3-2)
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη21/12/1614:15ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-2 (πεν: 4-5)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη21/12/1614:15ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη21/12/1614:15ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Τετάρτη18/01/1715:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη18/01/1715:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤετάρτη08/02/1700:00
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤετάρτη08/02/1700:00