facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 23-24 ΓΕΝ.ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/09/1216:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο22/09/1216:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο22/09/1216:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/09/1216:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο22/09/1216:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1216:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/09/1216:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/09/1216:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/09/1216:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/09/1216:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/09/1216:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή30/09/1216:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1216:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1216:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή30/09/1216:30ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/10/1216:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.3-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο06/10/1216:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-4
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο06/10/1216:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1216:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/10/1216:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/10/1216:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΑΡΗΣ Η.0-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1216:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/10/1216:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/10/1216:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/10/1216:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/10/1216:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.2-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/10/1216:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/10/1216:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/10/1216:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/10/1216:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1216:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο20/10/1216:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1216:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/10/1216:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1216:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/10/1216:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1216:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/10/1216:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο27/10/1216:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/10/1216:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/10/1216:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/10/1216:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο27/10/1216:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.1-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/10/1216:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/11/1215:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο03/11/1215:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο03/11/1215:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή04/11/1210:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.3-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1215:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/11/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/11/1215:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/11/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/11/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/11/1215:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/11/1215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/11/1215:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο17/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/11/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/11/1215:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/11/1215:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/11/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/11/1215:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/11/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/11/1215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/11/1215:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο24/11/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.6-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/11/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/11/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/11/1215:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη05/12/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/12/1215:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1211:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή02/12/1215:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/12/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1215:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/12/1215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο08/12/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Σάββατο08/12/1215:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/12/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/12/1215:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/12/1215:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/12/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο15/12/1215:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/12/1215:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1211:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/12/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1215:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/12/1215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/12/1215:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή16/12/1215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο22/12/1215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Σάββατο22/12/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/12/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο22/12/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή23/12/1215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/12/1215:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/12/1215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.3-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/01/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.3-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/01/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/01/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/01/1311:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/01/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/01/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/01/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή06/01/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/01/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/01/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο12/01/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.2-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/01/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/01/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/01/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο19/01/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/01/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή20/01/1312:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/01/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-3
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/01/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/01/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο26/01/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/01/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/01/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή27/01/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/01/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή27/01/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/02/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/02/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο02/02/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.4-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/02/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/02/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/02/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.3-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή03/02/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο09/02/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΕΡΤΕΣΗΣ Μ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/02/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/02/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/02/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/02/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1315:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.3-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/02/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/02/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/02/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο16/02/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/02/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/02/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/02/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή17/02/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη27/02/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο23/02/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/02/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/02/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/02/1311:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/02/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/02/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/02/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/03/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο02/03/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/03/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/03/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/03/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/03/1315:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/03/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο09/03/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/03/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ.0-3
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/03/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/03/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.1-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/03/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/03/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΡΟΥΦ Κυριακή10/03/1315:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο16/03/1315:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/03/1315:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/03/1315:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1315:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1315:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1315:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1315:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή17/03/1315:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/03/1315:45ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο23/03/1315:45ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/03/1315:45ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο23/03/1315:45ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο23/03/1315:45ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/03/1315:45ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/03/1315:45ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/03/1315:45ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή31/03/1317:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή31/03/1317:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.4-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή31/03/1317:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή31/03/1317:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.4-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1317:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή31/03/1317:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή31/03/1317:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/03/1317:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/04/1317:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.4-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1317:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1317:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο06/04/1317:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.3-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο06/04/1317:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1317:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/04/1317:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/04/1317:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-4


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/04/1317:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/04/1317:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.2-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1317:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.0-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/04/1317:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/04/1317:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή14/04/1317:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.3-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/04/1317:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή14/04/1317:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.3-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/04/1317:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΣΠΡΟΣ Σ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1317:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΝΑΡΗΣ Η.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/04/1317:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή21/04/1317:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-0
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/04/1317:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/04/1317:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/04/1317:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/04/1317:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2