facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
Γ΄Κατηγορία - play-off - 3ου Ομίλου >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.5-1
ΠΟΨ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/10/1511:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/10/1511:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/10/1512:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/10/1516:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/10/1516:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/10/1516:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/10/1511:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/10/1511:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/10/1511:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή18/10/1516:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/10/1516:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι.3-0
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/10/1516:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-6
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/10/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.5-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/10/1511:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/10/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/11/1510:15ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/11/1511:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/11/1515:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΓΑΚΗΣ Α.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή01/11/1515:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/11/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
Ρεπό: ΠΟΨ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/11/1515:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/11/1511:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/11/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-1
ΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/11/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΙΛΙΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΟΨΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/11/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.0-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/11/1515:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή15/11/1515:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/11/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/11/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/11/1511:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/11/1511:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-2
ΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/11/1515:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΙΛΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.5-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/11/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α.3-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/11/1511:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/11/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή29/11/1515:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/11/1515:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.7-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/12/1509:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/12/1512:15ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΗΜΑΣ Ν.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.4-0
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/12/1509:45ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/12/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/12/1512:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή13/12/1515:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.5-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/12/1515:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-2
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/12/1511:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/12/1511:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-1
ΠΟΨ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.4-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/12/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-5
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/01/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-6
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΟΨΙΛΙΟΥ Κυριακή10/01/1611:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/01/1611:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή10/01/1615:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ.0-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/01/1615:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή17/01/1609:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι.1-4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/01/1612:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.4-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή17/01/1615:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/01/1615:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/01/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/01/1611:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΙΛΙΟΥ Κυριακή24/01/1611:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/01/1615:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-2
ΠΟΨ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο30/01/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/01/1615:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/01/1611:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή31/01/1611:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-2
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΙΣΣΑ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-1
ΠΟΨ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/02/1611:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.0-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/02/1612:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή07/02/1615:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.6-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/02/1615:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/02/1615:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/02/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/02/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/02/1615:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-1
Ρεπό: ΠΟΨ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.5-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/02/1609:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/02/1611:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.0-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/02/1615:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΑΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/02/1615:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή21/02/1615:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-4
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο27/02/1615:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/02/1615:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/02/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/02/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΠΟΨ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή28/02/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.5-2
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-6
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.2-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΟΨΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/03/1615:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/03/1615:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/03/1615:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/03/1615:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-4
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/03/1615:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/03/1609:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/03/1611:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/03/1612:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.4-2
ΠΟΨ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.5-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/03/1615:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-1
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/04/1616:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΙΛΙΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/04/1616:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/04/1616:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή03/04/1617:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/04/1616:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-5
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/04/1616:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-3
ΠΟΨ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/04/1616:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/04/1616:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/04/1609:15ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.6-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/04/1614:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨΙΛΙΟΥ Κυριακή17/04/1611:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/04/1611:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/04/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή17/04/1613:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/04/1617:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/04/1617:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/04/1617:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.6-1
ΠΟΨ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/04/1617:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-6
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/04/1609:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/04/1611:30ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.7-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ