facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/10/1516:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/10/1516:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/10/1516:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΡΟΥΦ Κυριακή04/10/1509:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/10/1511:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/10/1516:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/10/1516:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/10/1516:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/10/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/10/1511:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-2
ΑΡΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή11/10/1511:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-5
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Κυριακή11/10/1511:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/10/1516:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/10/1516:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΠΑΣ Χ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/10/1516:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΡΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο17/10/1516:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή18/10/1509:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/10/1516:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/10/1516:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/10/1516:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο24/10/1516:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΡΑΣ Χ.0-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή25/10/1511:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.3-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/10/1511:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-3
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/10/1511:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/10/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΡΟΥΦ Κυριακή25/10/1515:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.6-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΙΛΙΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο31/10/1515:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο31/10/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΛΑΤΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο31/10/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/10/1515:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-5
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή01/11/1509:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/11/1515:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/11/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΙΛΙΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή08/11/1509:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/11/1511:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/11/1511:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-2
ΑΡΙΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/11/1515:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/11/1515:00ΓΑΚΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/11/1515:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο14/11/1515:00ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/11/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή15/11/1509:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/11/1511:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/11/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/11/1511:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/11/1511:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΙΣΣΑΣ Α.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/11/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή22/11/1511:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0 α.α.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή22/11/1511:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/11/1515:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.6-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ0-3 α.α.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.3-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/11/1515:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο28/11/1515:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/11/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Κυριακή29/11/1511:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/11/1515:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.5-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/12/1515:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή06/12/1509:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/12/1511:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/12/1511:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή06/12/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.6-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/12/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/12/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/12/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΡΟΥΦ Κυριακή13/12/1512:15ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/12/1515:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/12/1515:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/12/1515:00ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΡΑΣ Χ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/12/1515:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή20/12/1509:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/12/1511:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/12/1515:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/01/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.7-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/01/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή10/01/1609:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/01/1611:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-2
ΑΡΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/01/1611:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή10/01/1611:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Σάββατο16/01/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο16/01/1615:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/01/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/01/1615:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/01/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/01/1615:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ0-3 α.α.
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/01/1615:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/01/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΡΟΥΦ Κυριακή24/01/1609:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/01/1611:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/01/1615:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο30/01/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/01/1615:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΑΚΚΑΣ Σ.2-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/01/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο30/01/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/01/1611:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΑΡΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή31/01/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ 0-3 α.α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο06/02/1615:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο06/02/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή07/02/1609:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.4-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/02/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-3
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή07/02/1615:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/02/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.3-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/02/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/02/1611:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-6
ΑΡΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/02/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/02/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/02/1615:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ0-3 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/02/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο20/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.1-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο20/02/1615:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο20/02/1615:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-4
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή21/02/1609:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/02/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο27/02/1615:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.3-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή28/02/1611:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.5-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή28/02/1611:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-0
ΑΡΙΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή28/02/1611:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΑΚΚΑΣ Σ.0-5
ΠΛΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/02/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή28/02/1615:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ0-3 α.α.
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/03/1615:30ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο05/03/1615:30ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/03/1615:30ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/03/1615:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή06/03/1609:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/03/1615:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/03/1615:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΙΛΙΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/03/1609:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/03/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/03/1615:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/04/1616:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/04/1616:30ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.5-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο02/04/1616:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.2-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/04/1616:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/04/1611:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή03/04/1613:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ0-3 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/04/1610:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή10/04/1610:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή10/04/1610:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.6-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/04/1610:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή10/04/1610:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-1
ΑΡΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/04/1616:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ3-0 α.α.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/04/1617:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/04/1617:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/04/1617:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-2
ΑΡΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή17/04/1611:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/04/1611:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.7-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/04/1617:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ0-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/04/1617:00ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/04/1610:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-4
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή24/04/1610:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/04/1610:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/04/1610:30ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.0-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή24/04/1613:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-1