facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/10/1516:30ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/10/1516:30ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/10/1516:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο03/10/1516:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/10/1509:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/10/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/10/1511:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/10/1516:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.4-1
ΒΥΡΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο10/10/1516:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΙΣΣΑ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή11/10/1511:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.4-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/10/1516:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/10/1516:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/10/1516:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΥΡΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο17/10/1516:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.0-6
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο17/10/1516:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/10/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/10/1511:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/10/1516:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/10/1516:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/10/1516:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.5-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο24/10/1516:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο24/10/1516:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΙΣΣΑΣ Α.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/10/1516:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή25/10/1511:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/10/1515:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/10/1515:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΒΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/10/1515:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/10/1515:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/10/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΥΡΙΟΣ Χ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/11/1511:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/11/1511:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΠΑΣ Χ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/11/1511:15ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο07/11/1515:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/11/1515:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή08/11/1511:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/11/1515:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/11/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/11/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/11/1515:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/11/1515:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/11/1515:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/11/1511:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/11/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-5
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/11/1515:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΟ ΚΩΦΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/11/1515:15ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-4
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΥΡΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή22/11/1511:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/11/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α.6-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/11/1515:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/11/1515:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο28/11/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/11/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο28/11/1515:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/11/1515:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.1-6
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/11/1511:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/11/1511:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.2-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο05/12/1515:00ΓΑΚΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/12/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/12/1515:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.5-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/12/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή06/12/1512:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΡΡΑΣ Χ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/12/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή06/12/1515:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/12/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-6
ΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο12/12/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή13/12/1509:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/12/1511:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/12/1515:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/12/1515:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/12/1515:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/12/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΥΡΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο19/12/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/12/1511:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΑΚΚΑΣ Σ.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/12/1511:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/01/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΒΥΡΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο09/01/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.5-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/01/1611:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/01/1611:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/01/1611:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/01/1615:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/01/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/01/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/01/1611:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.1-5
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/01/1611:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΗΜΑΣ Ν.1-4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή17/01/1615:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/01/1615:00ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α.5-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο23/01/1615:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.1-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/01/1615:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/01/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο23/01/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/01/1611:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-3
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/01/1611:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/01/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο30/01/1615:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.3-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή31/01/1611:00ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή31/01/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή31/01/1613:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/01/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.0-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/02/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.4-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/02/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/02/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/02/1611:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/02/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.4-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/02/1615:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.0-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/02/1615:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.3-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/02/1611:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/02/1613:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/02/1615:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/02/1615:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/02/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.3-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΥΡΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/02/1615:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/02/1615:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-5
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/02/1611:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/02/1611:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/02/1611:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/02/1611:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο27/02/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο27/02/1615:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή28/02/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή28/02/1611:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.4-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/02/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή28/02/1615:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή28/02/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.6-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο05/03/1615:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο05/03/1615:30ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.4-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/03/1611:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/03/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/03/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/03/1615:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α.0-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/03/1615:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/03/1615:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/03/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/03/1615:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/03/1615:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.3-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/03/1615:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.4-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/04/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Κυριακή03/04/1610:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/04/1611:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/04/1616:30ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/04/1616:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.4-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/04/1616:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/04/1616:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΒΥΡΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/04/1616:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή10/04/1611:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/04/1611:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/04/1616:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/04/1616:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/04/1616:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο16/04/1617:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/04/1611:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/04/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.4-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/04/1611:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-3
ΒΥΡΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή17/04/1611:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.4-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/04/1611:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/04/1617:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Α.3-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/04/1617:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/04/1610:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή24/04/1610:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/04/1617:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.6-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΒΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/04/1617:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/04/1617:00ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΑΚΚΑΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-2