facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/10/1516:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/10/1516:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/10/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/10/1511:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/10/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή04/10/1516:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/10/1516:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/10/1509:30ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/10/1516:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.4-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/10/1516:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΥΡΙΟΣ Χ.8-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/10/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/10/1511:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/10/1511:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/10/1516:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.0-4
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ0-3 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο24/10/1516:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.5-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/10/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/10/1511:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή25/10/1515:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/10/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/10/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-3
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/11/1511:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/11/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/11/1515:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.2-0
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/11/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/11/1509:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/11/1511:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.2-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/11/1515:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/11/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/11/1509:45ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/11/1511:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/11/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/11/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/11/1515:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο21/11/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/11/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/11/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/11/1515:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/11/1511:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/11/1511:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή29/11/1515:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/12/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.1-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο05/12/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/12/1509:30ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/12/1511:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/12/1515:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-7
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/12/1509:45ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-2
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/12/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/12/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/12/1515:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-4
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ0-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/12/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.3-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/12/1511:00ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/12/1511:00ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.7-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/12/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-5
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/01/1615:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.1-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/01/1609:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/01/1611:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/01/1615:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/01/1609:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-3
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/01/1611:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ.5-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/01/1611:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/01/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/01/1615:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/01/1615:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/01/1615:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/01/1611:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.7-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/01/1611:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΡΑΣ Χ.1-7
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/01/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/01/1615:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/01/1609:45ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή31/01/1615:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.6-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/01/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.8-1
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/02/1615:00ΤΣΑΦΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/02/1609:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/02/1611:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/02/1611:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.3-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/02/1611:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-4
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/02/1615:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Α.2-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/02/1615:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/02/1611:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/02/1611:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/02/1615:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι.6-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/02/1615:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/02/1615:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/02/1611:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/02/1612:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-5
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.0-3 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/02/1615:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.4-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο27/02/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/02/1610:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή28/02/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή28/02/1615:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.1-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/03/1615:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/03/1610:30ΤΣΑΦΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/03/1611:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή06/03/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/03/1615:30ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/03/1615:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο19/03/1615:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.4-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/03/1610:30ΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/03/1615:30ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-4
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/04/1611:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/04/1611:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/04/1611:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/04/1611:45ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/04/1616:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π.4-3
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/04/1616:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/04/1610:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/04/1611:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.6-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/04/1616:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/04/1616:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ3-0 α.α.
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/04/1610:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/04/1610:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/04/1611:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-5
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή17/04/1613:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/04/1617:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ0-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/04/1617:00ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/04/1610:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.8-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/04/1613:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/04/1617:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/04/1617:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.