facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξης >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/09/1516:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/09/1516:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο26/09/1516:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή27/09/1516:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή27/09/1516:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/09/1516:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/10/1516:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/10/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.0-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/10/1516:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ.0-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/10/1511:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή04/10/1511:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/10/1516:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/10/1516:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/10/1516:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο10/10/1516:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή11/10/1516:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή11/10/1516:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή11/10/1516:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/10/1516:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/10/1516:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο17/10/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο17/10/1516:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/10/1516:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/10/1513:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή18/10/1516:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/10/1516:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο24/10/1516:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/10/1516:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο24/10/1516:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/10/1516:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/10/1511:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.0-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή25/10/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/10/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο31/10/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο31/10/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο31/10/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/10/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/11/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/11/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/11/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο07/11/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/11/1511:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή08/11/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο14/11/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/11/1515:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/11/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/11/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/11/1511:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/11/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/11/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/11/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/11/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο21/11/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο21/11/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή22/11/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο28/11/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/11/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/11/1515:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή29/11/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/11/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο05/12/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο05/12/1515:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/12/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/12/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/12/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή06/12/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο12/12/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/12/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο12/12/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/12/1511:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/12/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/12/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο19/12/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/12/1511:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/12/1515:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.6-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.3-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Α.2-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/01/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο09/01/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/01/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/01/1611:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή10/01/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή10/01/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/01/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/01/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο16/01/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/01/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο16/01/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/01/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/01/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/01/1615:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/01/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο23/01/1615:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο23/01/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/01/1611:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/01/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.4-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/01/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.5-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο30/01/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/01/1615:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή31/01/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή31/01/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή31/01/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/02/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/02/1615:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο06/02/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο06/02/1615:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-5
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/02/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/02/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/02/1615:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/02/1615:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο13/02/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/02/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο13/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/02/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή14/02/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο20/02/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/02/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο20/02/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο20/02/1615:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-7
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/02/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/02/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/02/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/02/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/02/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/02/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο27/02/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/02/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο27/02/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή28/02/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-6
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/03/1615:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο05/03/1615:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο05/03/1615:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΟΥΔΗ Σάββατο05/03/1615:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/03/1615:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/03/1615:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/03/1615:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/03/1615:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/03/1615:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/03/1615:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/03/1611:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή20/03/1611:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/03/1615:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/03/1615:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο26/03/1615:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.4-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/03/1615:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο26/03/1615:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο26/03/1615:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/03/1615:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.4-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο26/03/1615:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/03/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο02/04/1616:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.6-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/04/1616:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο02/04/1616:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/04/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/04/1616:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή03/04/1616:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/04/1616:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο09/04/1616:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/04/1616:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/04/1616:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/04/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο09/04/1616:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/04/1616:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/04/1616:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/04/1616:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.4-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο16/04/1617:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/04/1617:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο16/04/1617:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/04/1617:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/04/1617:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-5
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/04/1617:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο23/04/1617:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/04/1617:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-3
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο23/04/1617:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.4-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/04/1617:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/04/1617:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/04/1617:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/05/1617:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο07/05/1617:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/05/1617:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/05/1617:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/05/1617:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/05/1617:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.3-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/05/1617:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/05/1617:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο14/05/1617:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο14/05/1617:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο14/05/1617:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.5-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή15/05/1617:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.6-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/05/1617:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/05/1617:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/05/1617:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/05/1617:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2