facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο26/09/1516:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/09/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-6
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή27/09/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή27/09/1512:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/09/1516:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή27/09/1516:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/10/1516:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή04/10/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή04/10/1512:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/10/1516:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΠΠΑΣ Χ.5-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/10/1516:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/10/1516:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/10/1516:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/10/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/10/1516:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή11/10/1512:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.3-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/10/1516:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή11/10/1516:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/10/1516:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/10/1516:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο17/10/1516:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/10/1516:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Σάββατο17/10/1516:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή18/10/1512:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/10/1516:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/10/1516:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/10/1516:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/10/1516:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/10/1516:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΡΟΥΦ Κυριακή25/10/1511:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/10/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-6
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/10/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή25/10/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή25/10/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/10/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο31/10/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/11/1511:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή01/11/1512:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/11/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/11/1515:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή01/11/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.8-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/11/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/11/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/11/1511:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-4
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή08/11/1512:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/11/1512:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/11/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/11/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/11/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο14/11/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/11/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/11/1511:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/11/1512:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή15/11/1512:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.9-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/11/1515:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/11/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/11/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο21/11/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/11/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/11/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/11/1515:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/11/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΡΟΥΦ Κυριακή22/11/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο28/11/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο28/11/1515:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.6-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο28/11/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή29/11/1511:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/11/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή29/11/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/11/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/11/1515:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή06/12/1511:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/12/1511:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-8
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/12/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/12/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/12/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/12/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/12/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/12/1515:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/12/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΡΟΥΦ Σάββατο12/12/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/12/1511:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/12/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-3
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή13/12/1515:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/12/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/12/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/12/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/12/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Κυριακή20/12/1512:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-5
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/12/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/12/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/12/1515:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/12/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/01/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο09/01/1615:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/01/1615:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο09/01/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.9-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/01/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.4-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/01/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/01/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο16/01/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/01/1611:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/01/1611:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Κυριακή17/01/1612:15ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/01/1615:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/01/1615:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο23/01/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/01/1611:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή24/01/1612:15ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/01/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/01/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/01/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή24/01/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/01/1615:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο30/01/1615:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο30/01/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.2-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή31/01/1611:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/01/1615:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή31/01/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/01/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο06/02/1615:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-4
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Σάββατο06/02/1615:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή07/02/1611:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/02/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/02/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/02/1615:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/02/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/02/1615:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/02/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή14/02/1611:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/02/1611:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-3
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή14/02/1612:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/02/1615:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/02/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο20/02/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Σάββατο20/02/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/02/1611:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε.4-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/02/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/02/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/02/1615:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/02/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/02/1615:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/02/1615:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή28/02/1611:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή28/02/1611:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-3
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή28/02/1611:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή28/02/1615:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή28/02/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή28/02/1615:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-6


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο05/03/1615:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΤΑΛΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/03/1615:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.0-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Σάββατο05/03/1615:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/03/1611:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή06/03/1611:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α.6-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή06/03/1615:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/03/1615:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή06/03/1615:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/03/1611:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-5
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/03/1612:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/03/1615:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/03/1615:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/03/1615:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.4-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/03/1615:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο26/03/1615:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/03/1615:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΡΟΥΦ Σάββατο26/03/1615:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή27/03/1611:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/03/1616:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/03/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή27/03/1616:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/03/1616:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/04/1616:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/04/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/04/1611:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/04/1616:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή03/04/1616:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/04/1616:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/04/1616:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή03/04/1616:45ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο09/04/1616:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/04/1616:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.4-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/04/1616:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/04/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-4
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο09/04/1616:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/04/1612:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή10/04/1612:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-4
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/04/1616:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.5-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/04/1611:00ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή17/04/1617:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/04/1617:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/04/1617:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή17/04/1617:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/04/1617:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/04/1617:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/04/1617:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο23/04/1617:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο23/04/1617:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο23/04/1617:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο23/04/1617:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/04/1617:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/04/1617:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο23/04/1617:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/04/1614:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.5-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/05/1617:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/05/1617:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-4
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Σάββατο07/05/1617:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/05/1617:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/05/1617:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο07/05/1617:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/05/1617:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο07/05/1617:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο14/05/1617:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-5
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο14/05/1617:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/05/1617:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο14/05/1617:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/05/1617:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-5
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/05/1617:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.3-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο14/05/1617:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/05/1617:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-0