facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξης
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/09/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο26/09/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/09/1516:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/09/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Κυριακή27/09/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή27/09/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/09/1516:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/09/1516:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/10/1516:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/10/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/10/1516:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.4-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/10/1511:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/10/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/10/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή04/10/1516:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/10/1516:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο10/10/1516:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/10/1516:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/10/1516:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/10/1511:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/10/1511:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/10/1516:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/10/1516:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/10/1516:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/10/1516:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/10/1516:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/10/1516:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/10/1511:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/10/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή18/10/1511:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/10/1516:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή18/10/1516:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/10/1516:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο24/10/1516:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/10/1516:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/10/1516:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/10/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/10/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή25/10/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο31/10/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο31/10/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο31/10/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.3-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/11/1511:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/11/1515:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Β.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή01/11/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/11/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/11/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/11/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/11/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/11/1512:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/11/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Κυριακή08/11/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή08/11/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή08/11/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/11/1515:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/11/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/11/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/11/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/11/1511:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή15/11/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/11/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/11/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/11/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/11/1515:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/11/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/11/1509:45ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/11/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/11/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/11/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή22/11/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή22/11/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/11/1515:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/11/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/11/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/11/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/11/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/11/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή29/11/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή29/11/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/12/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/12/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/12/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/12/1512:15ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή06/12/1515:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/12/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή06/12/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΟΥΔΗ Κυριακή06/12/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/12/1515:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/12/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/12/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/12/1511:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/12/1511:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/12/1512:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/12/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/12/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/12/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/12/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/12/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/12/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή20/12/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή20/12/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/12/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή20/12/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/01/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/01/1615:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/01/1615:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή10/01/1611:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/01/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/01/1615:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/01/1615:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-5
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο16/01/1615:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/01/1611:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/01/1611:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή17/01/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή17/01/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή17/01/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/01/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/01/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο23/01/1615:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/01/1611:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/01/1611:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή24/01/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/01/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή24/01/1615:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/01/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο30/01/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/01/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.5-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/01/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/01/1611:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή31/01/1615:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.5-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή31/01/1615:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.4-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή31/01/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/02/1615:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/02/1615:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/02/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/02/1611:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή07/02/1615:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή07/02/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή07/02/1615:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/02/1615:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο13/02/1615:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/02/1615:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/02/1615:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/02/1611:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/02/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/02/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/02/1615:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/02/1615:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/02/1615:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/02/1615:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/02/1615:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/02/1611:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΟΥΔΗ Κυριακή21/02/1615:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.5-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/02/1615:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή21/02/1615:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/02/1615:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/02/1615:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/02/1611:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ Κυριακή28/02/1615:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/02/1615:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή28/02/1615:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή28/02/1615:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή28/02/1615:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΣΗΣ Δ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/02/1615:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/03/1615:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/03/1615:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/03/1615:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.0-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/03/1615:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή06/03/1615:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή06/03/1615:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/03/1615:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/03/1615:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/03/1615:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/03/1615:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο19/03/1615:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/03/1615:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή20/03/1615:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/03/1615:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/03/1615:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή20/03/1615:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/03/1615:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/03/1615:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-5
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/03/1615:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/03/1611:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/03/1611:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή27/03/1616:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/03/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/03/1616:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/04/1616:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο02/04/1616:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/04/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή03/04/1616:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή03/04/1616:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΟΥΔΗ Κυριακή03/04/1616:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/04/1616:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/04/1616:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/04/1616:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/04/1616:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/04/1616:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/04/1616:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/04/1616:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.4-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/04/1616:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/04/1617:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη13/04/1617:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/04/1617:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο16/04/1617:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/04/1617:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.5-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο16/04/1617:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/04/1617:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο16/04/1617:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/04/1617:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/04/1617:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/04/1617:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/04/1617:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή24/04/1617:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/04/1617:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.7-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/04/1617:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/04/1617:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΔΕΤΣΗ Μ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/04/1617:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/04/1617:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/05/1617:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/05/1617:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή08/05/1617:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/05/1617:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή08/05/1617:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-4
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/05/1617:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή08/05/1617:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/05/1617:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/05/1617:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.5-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/05/1617:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.4-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/05/1617:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/05/1617:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/05/1617:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/05/1610:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/05/1610:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/05/1610:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2