facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
45ο ΚΥΠΕΛΛΟ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/09/1516:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-2 παρ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/09/1516:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.5-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-2
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/09/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο12/09/1516:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/09/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0 παρ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1 παρ.
ΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/09/1516:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1 παρ.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-0
ΒΥΡΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο12/09/1516:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/09/1516:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-3
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο12/09/1516:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/09/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/09/1516:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο12/09/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/09/1516:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/09/1516:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/09/1510:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΡΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/09/1510:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή13/09/1510:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.5-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/09/1510:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/09/1510:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/09/1510:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.0-4
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/09/1510:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0 παρ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/09/1510:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-4
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/09/1516:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/09/1516:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/09/1516:30ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-0 παρ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή13/09/1516:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/09/1516:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-5
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/09/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-2 παρ.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/09/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-2 (πεν: 5-3)
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/09/1516:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/09/1516:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή13/09/1516:30ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.5-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/09/1516:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-3 παρ.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/09/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/09/1516:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2 (πεν: 2-4)


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τρίτη22/09/1516:15ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-2 παρ.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τρίτη22/09/1516:15ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2 (πεν: 3-5)
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τρίτη22/09/1516:15ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-2 παρ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τρίτη22/09/1516:15ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0 παρ.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Τρίτη22/09/1516:15ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη23/09/1516:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη23/09/1516:15ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη23/09/1516:15ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη23/09/1516:15ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1 (πεν: 4-2)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη23/09/1516:15ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη23/09/1516:15ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη23/09/1516:15ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη23/09/1516:15ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη23/09/1516:15ΚΑΔΔΑΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0 παρ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:15ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη23/09/1516:15ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη23/09/1516:15ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη23/09/1516:15ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη23/09/1516:15ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη23/09/1516:15ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη23/09/1516:15ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-1 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη30/09/1516:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη30/09/1516:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη30/09/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη30/09/1516:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1 (πεν: 3-1)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη30/09/1516:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΡΟΥΦ Τετάρτη30/09/1516:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη30/09/1516:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη30/09/1516:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη30/09/1516:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη30/09/1516:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη30/09/1516:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη30/09/1516:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-2 παρ.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη30/09/1516:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη30/09/1516:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη30/09/1516:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη30/09/1516:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-2 παρ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη30/09/1516:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη30/09/1516:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1 (πεν: 4-3)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη30/09/1516:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-3 παρ.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη30/09/1516:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη30/09/1516:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη30/09/1516:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.5-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Τετάρτη07/10/1515:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη07/10/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-3 (πεν: 6-7)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη07/10/1515:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-2 (πεν: 1-4)
ΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη07/10/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Τετάρτη07/10/1515:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΖΗΣΗΣ Δ.0-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη07/10/1515:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη07/10/1515:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1 (πεν: 3-4)


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0 (πεν: 4-3)
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη21/10/1515:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη21/10/1515:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-0 (πεν: 3-0)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη21/10/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1 παρ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη21/10/1515:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1 (πεν: 4-2)
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη21/10/1515:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη21/10/1515:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη21/10/1515:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.4-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη21/10/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.3-2 παρ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη21/10/1518:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη22/10/1515:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.4-0
ΙΑΣΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΙΛΙΟΥ Τετάρτη28/10/1514:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Τετάρτη28/10/1514:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2 παρ.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη11/11/1514:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη11/11/1514:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1 (πεν: 4-5)
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη18/11/1514:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1 (πεν: 4-2)
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη18/11/1514:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΙΛΙΟΥ Τετάρτη18/11/1514:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη18/11/1514:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη18/11/1514:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη18/11/1514:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.4-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥ Τετάρτη09/12/1514:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-0 (πεν: 2-4)
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη09/12/1514:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη09/12/1514:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-3 παρ.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη09/12/1514:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη06/01/1615:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη06/01/1615:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη20/01/1614:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη20/01/1614:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-4