facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορία - 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
Γ Κατηγορία - 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο11/10/1416:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-2
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο11/10/1416:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/10/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή12/10/1413:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή12/10/1416:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο18/10/1416:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΤΤΑΛΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/10/1416:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-5
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/10/1416:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΓΟΥΔΗ Κυριακή19/10/1411:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.5-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/10/1413:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΒΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/10/1416:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΑΓΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/10/1411:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/10/1411:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή26/10/1412:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/10/1415:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Χ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/11/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΒΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-3
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή02/11/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/11/1411:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή02/11/1415:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή02/11/1415:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-0
ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο08/11/1415:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Α.1-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/11/1411:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΑΓΗΣ Α.5-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/11/1411:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή09/11/1411:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.4-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/11/1415:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/11/1415:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο15/11/1415:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.5-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο15/11/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο15/11/1415:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/11/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΒΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/11/1411:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή16/11/1415:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο22/11/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/11/1411:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/11/1412:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.4-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/11/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/11/1415:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΑΓΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/11/1415:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.2-3
ΒΥΡΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο29/11/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο29/11/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.0-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο29/11/1415:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή30/11/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/11/1415:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή30/11/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο06/12/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/12/1411:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΥΡΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή07/12/1411:45ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.3-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/12/1415:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/12/1415:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/12/1415:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/12/1415:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-6
ΒΥΡΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο13/12/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/12/1415:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/12/1411:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/12/1411:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΑΓΗΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/12/1411:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/12/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο20/12/1415:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.3-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο20/12/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β.6-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/12/1411:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/12/1415:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΒΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/12/1415:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο10/01/1515:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο10/01/1515:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.5-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/01/1515:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/01/1511:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/01/1511:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/01/1515:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/01/1515:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.3-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΥΡΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο17/01/1515:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΔΡΙΒΑΣ Π.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/01/1515:15ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/01/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/01/1515:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-6
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/01/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-3
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΒΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/02/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/02/1511:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή01/02/1515:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/02/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
ΒΥΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/02/1515:00ΓΑΚΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΑΣ Ν.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/02/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/02/1511:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.5-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή08/02/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/02/1515:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/02/1515:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΤΤΑΛΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο14/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο14/02/1515:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.3-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο14/02/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/02/1515:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.0-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/02/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-4
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΥΜΗΤΤΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ.1-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/02/1515:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΒΥΡΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.6-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/03/1511:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/03/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή01/03/1511:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/03/1515:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή01/03/1515:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο07/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο07/03/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/03/1515:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο07/03/1515:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή08/03/1515:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/03/1515:30ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή08/03/1515:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο14/03/1515:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/03/1515:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο14/03/1515:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΜΑΡΟΥΣΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή15/03/1515:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/03/1515:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή15/03/1515:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.3-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή15/03/1515:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.7-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΒΥΡΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/03/1515:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο21/03/1515:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο21/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΑΓΗΣ Α.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο21/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/03/1510:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/03/1511:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή22/03/1515:30ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΠΑΣ Χ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο28/03/1515:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο28/03/1515:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.3-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή29/03/1510:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/03/1511:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΒΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή29/03/1516:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή29/03/1516:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο04/04/1516:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ.2-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο04/04/1516:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΤΤΑΛΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο04/04/1516:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/04/1516:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.0-4
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/04/1516:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/04/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή05/04/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο18/04/1516:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/04/1516:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο18/04/1516:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή19/04/1516:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.3-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/04/1516:30ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΥΡΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/04/1517:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο25/04/1516:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο25/04/1516:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-5
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή26/04/1511:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή26/04/1511:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΒΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή26/04/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/04/1511:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.8-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/04/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/05/1517:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-4
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο02/05/1517:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΒΥΡΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/05/1511:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-6
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή03/05/1517:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.3-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/05/1517:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο09/05/1517:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ.5-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/05/1517:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/05/1517:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή10/05/1517:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/05/1517:00ΔΡΙΒΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/05/1517:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.3-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/05/1517:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-0