facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο11/10/1416:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/10/1411:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-7
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή12/10/1411:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή12/10/1416:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/10/1416:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/10/1415:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/10/1416:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/10/1410:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/10/1411:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΜΑΡΟΣ Α.3-0
ΑΡΙΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/10/1411:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/10/1411:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.9-0
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/10/1416:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.2-3
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/10/1416:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Κυριακή26/10/1411:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή26/10/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/10/1415:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/11/1415:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ Λ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/11/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/11/1410:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή02/11/1411:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/11/1412:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο08/11/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο08/11/1415:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.12-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/11/1411:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/11/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/11/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη19/11/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/11/1409:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/11/1411:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/11/1411:00ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Χ.1-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/11/1412:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/11/1415:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο22/11/1415:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .6-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/11/1411:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Κυριακή23/11/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/11/1415:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Χ.1-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/11/1415:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.3-2
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο29/11/1415:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο29/11/1415:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ.2-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/11/1410:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.2-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή30/11/1411:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/11/1412:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/11/1415:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.0-6
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/12/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/12/1415:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή07/12/1411:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΤΑΓΗΣ Α.2-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/12/1411:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΔΡΙΒΑΣ Π.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/12/1411:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/12/1415:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/12/1415:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/12/1415:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.3-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/12/1409:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/12/1410:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-4
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/12/1411:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.0-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/12/1415:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/12/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.5-1
ΑΡΙΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/12/1411:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/12/1411:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.3-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/12/1411:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή21/12/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Κυριακή21/12/1414:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Χ.2-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/01/1515:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο10/01/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-3
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/01/1511:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-7
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/01/1512:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/01/1515:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/01/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.5-3
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/01/1515:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/01/1511:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-3
ΑΡΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/01/1511:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/01/1515:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.3-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/01/1515:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/01/1515:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.4-0
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο31/01/1515:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/02/1510:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/02/1511:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/02/1511:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΑΣ Ν.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/02/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΙΣΣΑ Α., ΓΑΚΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/02/1515:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΔΡΙΒΑΣ Π.0-5
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/02/1515:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/02/1510:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή08/02/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/02/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/02/1515:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΡΙΒΑΣ Π.2-6
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/02/1515:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/02/1515:00ΙΣΣΑ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/02/1515:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/02/1511:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
ΑΡΙΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/02/1511:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/02/1512:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.5-2
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο28/02/1515:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/02/1515:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ.3-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/03/1510:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή01/03/1515:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/03/1515:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/03/1515:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΓΑΛΑΞΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/03/1515:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α.3-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο07/03/1515:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.3-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/03/1515:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ.1-1
ΑΡΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/03/1511:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/03/1512:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/03/1515:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-4
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο14/03/1515:30ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/03/1515:30ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-0
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/03/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή15/03/1511:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή15/03/1515:30ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/03/1515:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο21/03/1515:30ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/03/1510:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή22/03/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/03/1511:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/03/1511:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/03/1515:30ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.1-4
Ρεπό: ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο28/03/1515:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/03/1511:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή29/03/1511:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή29/03/1516:30ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη08/04/1516:30ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.6-0
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο04/04/1516:30ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.2-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/04/1511:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/04/1511:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-4
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/04/1511:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.1-4
ΑΡΙΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/04/1516:30ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-0
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο18/04/1516:30ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/04/1511:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή19/04/1511:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-4
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/04/1511:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.6-1
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/04/1511:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/04/1514:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/04/1510:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/04/1511:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΔΗΜΑΣ Ν.1-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/04/1511:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/04/1511:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-8
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/04/1516:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.5-0
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/04/1516:30ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο02/05/1517:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.3-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή03/05/1511:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΑΔΑ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/05/1511:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-3
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/05/1511:00ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.3-2
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/05/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.4-0
ΑΡΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή03/05/1511:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-3
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/05/1510:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.0-1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/05/1510:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.4-5
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή10/05/1510:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΙΣΣΑ Α.0-6
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/05/1510:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/05/1517:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.4-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/05/1517:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.3-4
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ