facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΑΣ PLAY-OFF Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
Γ Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/10/1416:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο11/10/1416:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/10/1416:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/10/1411:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-5
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/10/1411:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/10/1416:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/10/1416:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΠΟΨ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.1-4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο18/10/1416:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/10/1410:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/10/1411:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΟΨΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο25/10/1416:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/10/1416:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/10/1409:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή26/10/1411:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΑΓΗΣ Α.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/10/1411:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.1-5
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ Λ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-0
ΠΟΨ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/11/1415:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΣ Α.4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/11/1409:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/11/1410:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή02/11/1411:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/11/1411:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΑΓΗΣ Α.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/11/1415:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ Χ.3-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο08/11/1415:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-6
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο08/11/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.2-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/11/1409:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή09/11/1411:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΙΛΙΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
ΠΟΨ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/11/1415:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/11/1415:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή16/11/1409:15ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Χ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/11/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/11/1412:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο22/11/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο22/11/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/11/1411:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.2-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/11/1412:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.3-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/11/1412:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α., ΔΡΙΒΑΣ Π.0-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο29/11/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο29/11/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.2-1
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο29/11/1415:04ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή30/11/1409:15ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/11/1409:30ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή30/11/1411:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο06/12/1415:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨΙΛΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.4-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/12/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-6
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/12/1409:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/12/1411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.3-4
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή07/12/1411:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο13/12/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.6-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΣΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/12/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/12/1415:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΟΨΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/12/1411:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/12/1411:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/12/1412:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0
ΠΟΨ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/12/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-4
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή21/12/1411:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή21/12/1411:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.4-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή21/12/1411:45ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/12/1412:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΙΛΙΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο10/01/1515:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΟΨΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/01/1515:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή11/01/1509:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Α.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/01/1509:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/01/1515:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/01/1515:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.2-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή18/01/1509:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/01/1509:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/01/1511:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/01/1511:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.1-1
ΠΟΨ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο31/01/1515:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-7
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0
ΠΟΨ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1509:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/02/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΤΑΓΗΣ Α.2-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1512:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή01/02/1515:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΙΣΣΑ Α.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/02/1515:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨΙΛΙΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/02/1515:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή08/02/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/02/1511:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/02/1512:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/02/1515:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-0
ΠΟΨ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/02/1515:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/02/1509:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΙΣΣΑ Α.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή15/02/1510:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/02/1511:00ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΔΡΙΒΑΣ Π.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/02/1515:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο28/02/1515:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.3-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή01/03/1511:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-3
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή01/03/1511:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή01/03/1511:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-5
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/03/1512:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΟΨΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-1
ΠΟΨ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/03/1515:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή08/03/1510:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/03/1510:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/03/1511:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/03/1511:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο14/03/1515:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο14/03/1515:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/03/1510:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΟΨΡΟΥΦ Κυριακή15/03/1510:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/03/1511:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-8
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/03/1515:30ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/03/1515:30ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.0-5


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο21/03/1515:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΑΤΣΙΑΔΑ Ε.5-1
ΠΟΨ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/03/1515:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/03/1515:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο21/03/1515:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.6-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή22/03/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/03/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/03/1512:45ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.4-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/03/1515:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο28/03/1515:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή29/03/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΔΗΜΑΣ Ν.4-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/03/1511:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή29/03/1511:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/03/1513:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/03/1513:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΙΛΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.1-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/04/1516:30ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.6-4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/04/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή05/04/1510:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/04/1511:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/04/1511:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή19/04/1510:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/04/1510:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή19/04/1511:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-4
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/04/1511:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.1-4
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/04/1511:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/04/1511:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΠΟΨ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/04/1516:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο25/04/1516:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.6-4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/04/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή26/04/1511:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.3-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή26/04/1511:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/04/1513:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή26/04/1516:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/05/1517:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-4
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/05/1510:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΑΣ Ν.6-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/05/1511:00ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.7-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή03/05/1511:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/05/1511:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή03/05/1511:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή03/05/1517:00ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.3-5


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-4
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/05/1517:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/05/1517:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.5-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/05/1510:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/05/1512:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.5-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/05/1517:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/05/1517:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.4-0