facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορία - 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία - 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο11/10/1416:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/10/1409:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή12/10/1411:00ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/10/1411:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.5-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/10/1416:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-5
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.5-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Κυριακή19/10/1410:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.1-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/10/1410:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/10/1411:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/10/1411:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/10/1416:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/10/1411:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/10/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-6
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/10/1412:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/10/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/10/1415:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή02/11/1409:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/11/1410:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/11/1410:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/11/1411:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/11/1411:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/11/1412:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/11/1411:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/11/1411:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/11/1412:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/11/1415:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/11/1415:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/11/1415:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.4-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/11/1409:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/11/1411:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/11/1411:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Κυριακή16/11/1412:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/11/1415:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/11/1409:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-4
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/11/1410:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/11/1411:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή23/11/1411:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/11/1411:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/11/1415:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.3-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/11/1410:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/11/1411:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/11/1411:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/11/1411:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.0-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΡΟΥΦ Κυριακή30/11/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/12/1415:00ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Χ.1-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή07/12/1411:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/12/1411:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/12/1411:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.4-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/12/1411:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/12/1415:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/01/1510:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/12/1415:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/12/1411:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/12/1411:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/12/1411:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-2
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/12/1411:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/12/1415:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/12/1409:30ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.5-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/12/1410:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.0-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/12/1411:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΔΡΙΒΑΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/12/1411:00ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-6
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/12/1415:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/12/1415:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/01/1515:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Χ., ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΡΟΥΦ Σάββατο10/01/1515:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/01/1510:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-5
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/01/1511:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-5
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/01/1511:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/01/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/01/1510:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/01/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.4-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/01/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή18/01/1511:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/01/1512:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΑΓΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/01/1515:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.2-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΛΑΤΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Χ.2-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο31/01/1515:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1509:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/02/1510:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/02/1511:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/02/1511:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/02/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/02/1515:00ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/02/1509:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/02/1509:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/02/1511:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/02/1511:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή08/02/1511:00ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/02/1511:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΑΓΗΣ Α., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/02/1515:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/02/1511:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/02/1511:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.3-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/02/1511:00ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή15/02/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/02/1512:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΛΑΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.0-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/03/1510:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΡΙΒΑΣ Π.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/03/1510:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/03/1510:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-6
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/03/1511:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή01/03/1515:30ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.4-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή01/03/1515:30ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/03/1515:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/03/1511:00ΤΑΓΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/03/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή08/03/1511:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/03/1511:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/03/1510:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/03/1510:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΔΗΜΑΣ Ν.4-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/03/1510:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΤΣΙΑΔΑ Ε.2-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/03/1511:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.4-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/03/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/03/1512:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/03/1515:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΑΓΗΣ Α., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/03/1515:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΔΗΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΡΟΥΦ Σάββατο21/03/1515:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/03/1511:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/03/1511:00ΤΑΓΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή22/03/1511:00ΙΣΣΑ Α., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-3
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/03/1511:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.0-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/03/1511:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/03/1510:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/03/1511:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή29/03/1511:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.1-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/03/1511:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή29/03/1516:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΑΓΗΣ Α.3-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/03/1516:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.5-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.2-3
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή05/04/1511:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΑΔΑ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή05/04/1511:00ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/04/1511:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.1-6
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή05/04/1511:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΔΡΙΒΑΣ Π.0-3
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή05/04/1513:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/04/1516:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/04/1510:00ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ.0-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/04/1511:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.4-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/04/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/04/1513:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/04/1513:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/04/1516:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/04/1516:30ΤΑΓΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε.7-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/04/1511:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.3-1
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΡΟΥΦ Κυριακή26/04/1513:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.6-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή26/04/1516:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή26/04/1516:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΑΔΑ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/04/1516:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΡΙΒΑΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-5
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή26/04/1516:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.0-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή26/04/1516:30ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΓΚΡΑΤΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή03/05/1511:00ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/05/1511:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΡΙΒΑΣ Π.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/05/1513:00ΤΑΓΗΣ Α., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.3-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/05/1517:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/05/1517:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/05/1517:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.5-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-7
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/05/1510:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/05/1510:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/05/1510:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.3-2
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΡΟΥΦ Κυριακή10/05/1510:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/05/1510:00ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.2-1