facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία - 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία - 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο27/09/1416:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/09/1416:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/09/1416:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή28/09/1416:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή28/09/1416:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή28/09/1416:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή28/09/1416:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/09/1416:30ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/10/1416:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/10/1416:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/10/1416:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/10/1416:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή12/10/1416:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΡΟΥΦ Κυριακή12/10/1416:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/10/1416:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή12/10/1416:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο18/10/1416:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/10/1416:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/10/1416:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/10/1416:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή19/10/1416:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή19/10/1416:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο25/10/1416:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο25/10/1416:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο25/10/1416:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΖΟΥΤΗΣ Χ.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή26/10/1415:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/10/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.2-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/10/1415:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο01/11/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/11/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή02/11/1412:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/11/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/11/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή02/11/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/11/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.6-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/11/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/11/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/11/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο08/11/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/11/1415:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή09/11/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή09/11/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/11/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο15/11/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΔΔΑΣ Π.3-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/11/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΡΟΥΦ Κυριακή16/11/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.4-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή16/11/1415:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/11/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή16/11/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΑΓΗΣ Α.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/11/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/11/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/11/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.4-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο22/11/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο22/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/11/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή23/11/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο29/11/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.5-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή30/11/1409:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/11/1411:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/11/1415:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/11/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή30/11/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.2-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή30/11/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή30/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/12/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/12/1415:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/12/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/12/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο06/12/1415:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/12/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.3-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/12/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/12/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/12/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο13/12/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Κυριακή14/12/1411:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/12/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/12/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/12/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΙΟΣΕΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/12/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/12/1415:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/12/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/12/1415:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή21/12/1411:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.3-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/12/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/12/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή21/12/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.4-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/01/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/01/1515:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.3-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/01/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή04/01/1515:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΑΡΗΣ Η.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/01/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο10/01/1515:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο10/01/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο10/01/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/01/1511:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή11/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή11/01/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/01/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο17/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/01/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή18/01/1512:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/01/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή18/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο24/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο24/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-5
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο24/01/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο24/01/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο24/01/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/01/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.4-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Δευτέρα26/01/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο31/01/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο31/01/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο31/01/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/02/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή01/02/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/02/1515:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή01/02/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο07/02/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/02/1512:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή08/02/1515:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΓΗΣ Α.0-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή08/02/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΦΙΤΣΑΣ Β.5-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/02/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή08/02/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/02/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΙΟΣΕΣ Β.5-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο14/02/1515:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/02/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/02/1511:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/02/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/02/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή15/02/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή15/02/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/02/1515:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/02/1515:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/02/1515:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο28/02/1515:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/03/1512:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/03/1512:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή01/03/1515:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή01/03/1515:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/03/1515:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο07/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Κυριακή08/03/1512:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή08/03/1515:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή08/03/1515:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή08/03/1515:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.3-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/03/1515:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο14/03/1515:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/03/1515:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο14/03/1515:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο14/03/1515:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/03/1512:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/03/1515:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο21/03/1515:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.1-3
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο21/03/1515:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-2
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή22/03/1512:45ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/03/1515:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή22/03/1515:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/03/1515:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή22/03/1515:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.4-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή22/03/1515:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο28/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο28/03/1515:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/03/1515:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/03/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο28/03/1515:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο28/03/1515:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή29/03/1516:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή29/03/1516:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο04/04/1516:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΓΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.0-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/04/1511:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή05/04/1516:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/04/1516:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή05/04/1516:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/04/1516:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή05/04/1516:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο18/04/1516:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/04/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/04/1516:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/04/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/04/1516:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή19/04/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/04/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/04/1516:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή26/04/1516:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή26/04/1516:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή26/04/1516:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή26/04/1516:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή26/04/1516:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή26/04/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή26/04/1517:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.5-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/05/1517:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/05/1517:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/05/1517:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/05/1517:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/05/1517:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Κυριακή03/05/1517:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή03/05/1517:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/05/1517:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή10/05/1517:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/05/1517:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή10/05/1517:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/05/1517:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/05/1517:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.5-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/05/1517:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/05/1517:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/05/1517:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή17/05/1517:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή17/05/1517:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/05/1517:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/05/1517:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.3-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή17/05/1517:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-4
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/05/1517:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/05/1517:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-3