facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία - 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία - 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/09/1416:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/09/1416:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/09/1416:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν.3-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή28/09/1416:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή28/09/1416:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή28/09/1416:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή28/09/1416:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.5-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή28/09/1416:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/10/1416:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/10/1416:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή12/10/1411:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή12/10/1411:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/10/1416:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/10/1416:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/10/1416:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/10/1416:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/10/1416:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Κυριακή19/10/1413:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή19/10/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή19/10/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/10/1416:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή19/10/1416:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/10/1416:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/10/1416:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/10/1411:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/10/1415:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή26/10/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή26/10/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/11/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.4-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή02/11/1411:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή02/11/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/11/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή02/11/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.0-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/11/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-4
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/11/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/11/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/11/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/11/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή09/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-4
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΡΟΥΦ Κυριακή09/11/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/11/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο15/11/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο15/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.3-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/11/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/11/1411:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή16/11/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/11/1415:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/11/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο22/11/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/11/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/11/1415:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/11/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/11/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή23/11/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή23/11/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/11/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο29/11/1415:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/11/1415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/11/1415:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/11/1412:30ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή30/11/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/11/1415:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή30/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/12/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/12/1415:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/12/1412:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/12/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή07/12/1415:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή07/12/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/12/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/12/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/12/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/12/1412:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/12/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/12/1415:00ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή14/12/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/12/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/12/1415:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΦΙΤΣΑΣ Β.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/12/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.3-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/12/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/12/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.4-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/12/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή21/12/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/01/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή04/01/1515:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή04/01/1515:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή04/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/01/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/01/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/01/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/01/1511:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/01/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή11/01/1515:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή11/01/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/01/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/01/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/01/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/01/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή18/01/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή18/01/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/01/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο24/01/1515:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/01/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο24/01/1515:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/01/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/01/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Δευτέρα26/01/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο31/01/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο31/01/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο31/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο31/01/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή01/02/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή01/02/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/02/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/02/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/02/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/02/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/02/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή08/02/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.5-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/02/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/02/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/02/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/02/1511:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/02/1515:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή15/02/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΣΧΙΖΑΣ Κ.6-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή15/02/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή15/02/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/02/1515:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/02/1515:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΙΛΙΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή01/03/1511:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/03/1515:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο07/03/1515:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο07/03/1515:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/03/1515:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο07/03/1515:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο07/03/1515:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή08/03/1515:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή08/03/1515:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-4
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή08/03/1515:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο14/03/1515:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/03/1515:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/03/1515:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή15/03/1515:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/03/1515:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή15/03/1515:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Κυριακή15/03/1515:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο21/03/1515:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/03/1515:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή22/03/1513:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.0-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή22/03/1515:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/03/1515:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/03/1515:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή22/03/1515:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή22/03/1515:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο28/03/1515:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο28/03/1515:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/03/1515:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή29/03/1516:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή29/03/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή29/03/1516:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή29/03/1516:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή29/03/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο04/04/1516:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/04/1516:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/04/1516:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/04/1516:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή05/04/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή05/04/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/04/1516:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή05/04/1516:35ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/04/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/04/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο18/04/1516:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.4-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/04/1516:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή19/04/1510:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή19/04/1516:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/04/1516:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο25/04/1516:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΕΡΡΟΣ Ν.3-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο25/04/1516:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο25/04/1516:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο25/04/1516:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο25/04/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.3-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή26/04/1516:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.0-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο02/05/1517:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο02/05/1517:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.3-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/05/1517:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/05/1517:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/05/1517:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.8-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/05/1517:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-3
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο02/05/1517:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.4-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/05/1517:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.4-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο09/05/1517:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο09/05/1517:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο09/05/1517:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/05/1517:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο09/05/1517:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/05/1517:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/05/1517:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο16/05/1517:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-4
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/05/1517:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/05/1517:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/05/1517:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο16/05/1517:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.3-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο16/05/1517:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/05/1517:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-0