facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β Κατηγορία - 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Β Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο27/09/1416:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο27/09/1416:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο27/09/1416:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή28/09/1411:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/09/1411:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦ Κυριακή28/09/1411:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή28/09/1416:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/09/1416:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο11/10/1416:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.2-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο11/10/1416:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.3-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΦΟΒΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο11/10/1416:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή12/10/1411:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/10/1412:30ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή12/10/1416:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/10/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή12/10/1416:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο18/10/1416:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/10/1416:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.4-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ Σάββατο18/10/1416:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/10/1416:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή19/10/1411:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΙΤΣΑΣ Β.4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/10/1411:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/10/1416:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο25/10/1416:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/10/1416:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-4
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο25/10/1416:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή26/10/1411:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή26/10/1415:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή26/10/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-5
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/11/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΓΟΥΔΗ Σάββατο01/11/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/11/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/11/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή02/11/1415:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΧΙΖΑΣ Κ.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/11/1415:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.5-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο08/11/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/11/1415:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.1-4
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο08/11/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.1-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/11/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Σάββατο08/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή09/11/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/11/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.0-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή09/11/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/11/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο15/11/1415:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΙΟΣΕΣ Β.3-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦ Κυριακή16/11/1409:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/11/1411:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/11/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή16/11/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/11/1415:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο22/11/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/11/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΟΥΚΑΚΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/11/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο22/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/11/1409:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή23/11/1411:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/11/1412:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.3-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή23/11/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο29/11/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο29/11/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΦΟΒΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/11/1411:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΑΡΗΣ Η., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή30/11/1412:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/11/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/11/1415:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.4-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή30/11/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/11/1415:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο06/12/1415:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/12/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΡΟΥΦ Σάββατο06/12/1415:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή07/12/1411:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή07/12/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή07/12/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΡΙΜΜΑΣ Ε.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/12/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη17/12/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/12/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/12/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/12/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.4-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Σάββατο13/12/1415:00ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/12/1415:00ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/12/1415:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/12/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο20/12/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο20/12/1415:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/12/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/12/1415:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/12/1411:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/12/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/12/1415:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/01/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/01/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή04/01/1511:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΓΟΥΔΗ Κυριακή04/01/1515:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΙΟΣΕΣ Β.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/01/1515:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/01/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο10/01/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.5-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΓΟΥΔΗ Σάββατο10/01/1515:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.5-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/01/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/01/1510:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/01/1511:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΡΟΥΦ Κυριακή11/01/1512:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/01/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/01/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-0
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/01/1515:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/01/1515:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.3-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή18/01/1515:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή18/01/1515:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/01/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/01/1515:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή18/01/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο24/01/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο24/01/1515:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.3-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο24/01/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/01/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/01/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΦΟΒΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο24/01/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Δευτέρα26/01/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο31/01/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο31/01/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή01/02/1511:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή01/02/1512:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/02/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/02/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο07/02/1515:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.0-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο07/02/1515:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΡΟΥΦ Σάββατο07/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/02/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/02/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/02/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.3-2
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή08/02/1515:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/02/1515:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.5-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΟΥΔΗ Σάββατο14/02/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.5-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/02/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.4-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/02/1510:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.1-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή15/02/1512:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή15/02/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.5-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/02/1515:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/02/1515:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-3
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο28/02/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή01/03/1511:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή01/03/1511:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή01/03/1511:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή01/03/1515:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/03/1515:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή01/03/1515:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο07/03/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο07/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΑΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή08/03/1510:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή08/03/1515:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή08/03/1515:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή08/03/1515:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/03/1515:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο14/03/1515:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο14/03/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β.2-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/03/1515:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο14/03/1515:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή15/03/1511:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή15/03/1512:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή15/03/1515:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΟΥΚΑΚΙΓΟΥΔΗ Κυριακή15/03/1515:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.4-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΦΟΒΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο21/03/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο21/03/1515:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.4-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΡΟΥΦ Κυριακή22/03/1510:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή22/03/1515:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή22/03/1515:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/03/1515:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/03/1515:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/03/1515:45ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.3-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο28/03/1515:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο28/03/1515:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο28/03/1515:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο28/03/1515:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙΡΟΥΦ Σάββατο28/03/1515:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή29/03/1510:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή29/03/1511:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή29/03/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/04/1516:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/04/1516:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.4-0
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/04/1516:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο04/04/1516:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/04/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή05/04/1516:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή05/04/1516:30ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.4-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο18/04/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ Σάββατο18/04/1516:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-4
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/04/1516:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο18/04/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/04/1510:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΖΗΣΗΣ Δ.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή19/04/1511:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή19/04/1513:00ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/04/1516:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-4


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο25/04/1516:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο25/04/1516:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/04/1516:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.4-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο25/04/1516:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο25/04/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο25/04/1516:30ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.4-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο25/04/1516:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.5-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο02/05/1517:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-1
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/05/1517:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο02/05/1517:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο02/05/1517:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/05/1517:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.4-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο02/05/1517:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/05/1517:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή03/05/1517:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-5


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/05/1517:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/05/1517:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.5-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΡΟΥΦ Σάββατο09/05/1517:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/05/1517:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/05/1517:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/05/1517:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/05/1517:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.4-1
ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Κυριακή10/05/1517:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΟΥΔΗ Σάββατο16/05/1517:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο16/05/1517:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/05/1517:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.6-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο16/05/1517:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.3-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/05/1511:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/05/1517:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.ΡΟΥΦ Κυριακή17/05/1517:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.4-3