facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/09/1416:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.3-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/09/1416:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/09/1416:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/09/1416:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο20/09/1416:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/09/1416:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο20/09/1416:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/09/1416:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/09/1416:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο27/09/1416:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο27/09/1416:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/09/1416:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/09/1416:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή28/09/1411:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή28/09/1416:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή28/09/1416:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη08/10/1416:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη08/10/1416:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη08/10/1416:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη08/10/1416:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/10/1416:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.3-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/10/1416:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο11/10/1416:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/10/1416:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/10/1411:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή12/10/1411:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.3-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/10/1411:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο18/10/1416:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο18/10/1416:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Μ.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΝΑΡΗΣ Η.4-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/10/1416:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι.0-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο25/10/1416:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.3-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή26/10/1411:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή26/10/1411:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή26/10/1411:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή26/10/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/11/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο01/11/1415:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή02/11/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή02/11/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.5-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/11/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι.3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο08/11/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/11/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/11/1411:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή09/11/1411:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/11/1411:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή09/11/1415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/11/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/11/1415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο15/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/11/1411:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΙΛΙΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή16/11/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο22/11/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο22/11/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/11/1411:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/11/1411:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/11/1411:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/11/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο29/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/11/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο29/11/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο29/11/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή30/11/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο06/12/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/12/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/12/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/12/1411:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/12/1411:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/12/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη10/12/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/12/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/12/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/12/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/12/1411:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/12/1411:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή14/12/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/12/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/12/1415:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/12/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/12/1411:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/12/1411:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/12/1415:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο03/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/01/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο03/01/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ.2-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/01/1511:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή04/01/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο10/01/1515:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/01/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/01/1515:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/01/1511:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή11/01/1511:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο17/01/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.6-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/01/1510:45ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/01/1511:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή18/01/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΡΗΣ Η.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Δευτέρα26/01/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Δευτέρα26/01/1515:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Δευτέρα26/01/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Δευτέρα26/01/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Δευτέρα26/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Δευτέρα26/01/1515:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Δευτέρα26/01/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Δευτέρα26/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/01/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο31/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/02/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/02/1515:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/02/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.3-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο07/02/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο07/02/1515:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/02/1515:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/02/1511:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/02/1511:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/02/1511:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.0-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/02/1515:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο14/02/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο14/02/1515:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/02/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/02/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή15/02/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο21/02/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο21/02/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/02/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/02/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο21/02/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/02/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή22/02/1511:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/02/1515:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο28/02/1515:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.4-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο28/02/1515:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/03/1515:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή01/03/1515:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο07/03/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο07/03/1515:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο07/03/1515:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή08/03/1511:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή08/03/1511:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο14/03/1515:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.0-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο14/03/1515:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο14/03/1515:30ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο14/03/1515:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο14/03/1515:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/03/1515:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/03/1515:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή15/03/1515:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο21/03/1515:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο21/03/1515:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο21/03/1515:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/03/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/03/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/03/1515:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/03/1515:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο21/03/1515:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.3-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο28/03/1515:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.3-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο28/03/1515:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/03/1515:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.6-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο28/03/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο28/03/1515:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΙΛΙΟΥ Σάββατο28/03/1515:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο28/03/1515:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο28/03/1515:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο04/04/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/04/1516:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο04/04/1516:30ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο04/04/1516:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΖΗΣΗΣ Δ.2-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο18/04/1516:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.7-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/04/1516:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/04/1516:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.3-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/04/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.3-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/04/1511:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-2


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο25/04/1516:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/04/1516:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/04/1516:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο25/04/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.4-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή26/04/1516:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.7-0