facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία - 1ος Όμιλος
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 25-26 ΓΕΝ.ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/09/1416:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-0
ΡΟΥΦ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο20/09/1416:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/09/1416:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.0-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/09/1416:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή21/09/1416:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή21/09/1416:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή21/09/1416:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/09/1416:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/09/1416:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/09/1416:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/09/1416:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.4-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή28/09/1416:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή28/09/1416:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή28/09/1416:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή28/09/1416:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή28/09/1416:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τρίτη07/10/1416:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.3-0
ΙΑΣΩΝ - ΠΕΥΚΗΙΛΙΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη08/10/1416:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Τετάρτη08/10/1416:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη08/10/1416:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη08/10/1416:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη08/10/1416:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη08/10/1416:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο11/10/1416:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/10/1416:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο11/10/1416:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/10/1416:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/10/1416:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΑΡΗΣ Η.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή12/10/1416:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/10/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή12/10/1416:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο18/10/1416:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/10/1416:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/10/1416:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/10/1416:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-0
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΡΟΥΦ Κυριακή19/10/1416:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/10/1416:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή19/10/1416:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή19/10/1416:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο25/10/1416:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο25/10/1416:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.4-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή26/10/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή26/10/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή26/10/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή26/10/1415:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.2-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΙΟΣΕΣ Β.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο01/11/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Σάββατο01/11/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΥΨΑΣ Ι.3-3
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/11/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/11/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή02/11/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/11/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/11/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.6-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή02/11/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο08/11/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή09/11/1411:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή09/11/1415:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή09/11/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/11/1415:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή09/11/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/11/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΕΥΚΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/11/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο15/11/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο15/11/1415:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή16/11/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή16/11/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή16/11/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή16/11/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/11/1415:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο22/11/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-4
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/11/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο22/11/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/11/1411:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή23/11/1411:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.0-2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/11/1415:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή23/11/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.4-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/11/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Σάββατο29/11/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/11/1415:00ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-1
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο29/11/1415:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο29/11/1415:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/11/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΥΨΑΣ Ι.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή30/11/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή30/11/1415:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/11/1415:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο06/12/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/12/1415:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο06/12/1415:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/12/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/12/1415:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή07/12/1415:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή07/12/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή07/12/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/12/1415:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο13/12/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/12/1415:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/12/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Κυριακή14/12/1415:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/12/1415:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/12/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/12/1415:00ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο20/12/1415:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/12/1415:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/12/1415:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/12/1415:00ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή21/12/1415:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/12/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή21/12/1415:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο03/01/1515:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/01/1515:003-0 α.α.
ΡΟΥΦ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Σάββατο03/01/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή04/01/1515:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/01/1515:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/01/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/01/1515:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.5-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο10/01/1515:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/01/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή11/01/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/01/1515:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/01/1515:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή11/01/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ0-3 α.α.
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο17/01/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/01/1515:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/01/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή18/01/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή18/01/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή18/01/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή18/01/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΖΟΥΤΗΣ Χ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο24/01/1515:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Δευτέρα26/01/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Δευτέρα26/01/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΡΟΥΦΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Δευτέρα26/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΔευτέρα26/01/1515:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Δευτέρα26/01/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Δευτέρα26/01/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ0-3 α.α.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΕΥΚΗΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο31/01/1515:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-0
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο31/01/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο31/01/1515:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/02/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή01/02/1515:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/02/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή01/02/1515:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/02/1515:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο07/02/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή08/02/1515:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΡΟΥΦΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/02/1515:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/02/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Κυριακή08/02/1515:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΙΑΣΩΝ 0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/02/1515:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο14/02/1515:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-0
ΡΟΥΦ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο14/02/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/02/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή15/02/1515:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή15/02/1515:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή15/02/1515:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο21/02/1515:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο21/02/1515:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο21/02/1515:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο21/02/1515:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/02/1515:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Σάββατο21/02/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Κυριακή22/02/1515:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο28/02/1515:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο28/02/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο28/02/1515:30ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-2
ΡΟΥΦ - ΚΟΛΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο28/02/1515:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/03/1515:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/03/1515:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Κυριακή01/03/1515:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο07/03/1515:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή08/03/1515:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/03/1515:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή08/03/1515:30ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή08/03/1515:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Κυριακή08/03/1515:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/03/1515:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/03/1515:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-2
ΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο14/03/1515:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΝΤΑΛΛΑΣ Π.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο14/03/1515:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΕΥΚΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/03/1515:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή15/03/1515:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή15/03/1515:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Κυριακή22/03/1515:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή22/03/1515:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή22/03/1515:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΡΟΥΦΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή22/03/1515:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.3-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή22/03/1515:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή22/03/1515:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΡΟΥΦ Κυριακή22/03/1515:45ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.0-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή29/03/1516:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/03/1516:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/03/1516:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή29/03/1516:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή29/03/1516:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή29/03/1516:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή29/03/1516:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή05/04/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή05/04/1516:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΥΦΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΝ.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή05/04/1516:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή05/04/1516:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή05/04/1516:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή05/04/1516:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.5-4
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή05/04/1516:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 3-0 α.α.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΕΥΚΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή19/04/1516:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-1
ΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΥΦ Κυριακή19/04/1516:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή19/04/1516:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή19/04/1516:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή19/04/1516:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/04/1516:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή19/04/1516:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.1-3


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ0-3 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο25/04/1516:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.1-0
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΡΟΥΦ Κυριακή26/04/1510:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή26/04/1516:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ ΑΝ.ΛΙΟΣΙΩΝΚυριακή26/04/1516:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή26/04/1516:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΙΑΣΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή26/04/1516:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΡΟΥΦΠΕΥΚΗΣ Κυριακή26/04/1516:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Β.0-3