facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
MC
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
44o ΚΥΠΕΛΛΟ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/09/1416:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΓΗΣ Α., ΖΟΥΜΗΣ Φ.0-2
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/09/1416:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-1 παρ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο13/09/1416:30ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.6-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΙΛΙΟΥ Σάββατο13/09/1416:30ΚΙΟΣΕΣ Β., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .0-0 (πεν: 5-4)
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/09/1416:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/09/1416:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/09/1416:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/09/1416:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/09/1416:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο13/09/1416:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.1-2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/09/1416:30ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/09/1416:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.0-4
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/09/1416:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/09/1416:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-3
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/09/1416:30ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/09/1416:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΤΤΑΛΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο13/09/1416:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/09/1416:30ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/09/1416:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/09/1416:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.3-4 παρ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/09/1409:45ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΕΞΗΣ Θ.0-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/09/1409:45ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή14/09/1410:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.4-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/09/1410:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-2
ΒΥΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/09/1410:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.1-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/09/1410:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/09/1410:30ΚΑΔΔΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή14/09/1410:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.3-3 (πεν: 1-4)
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/09/1413:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/09/1413:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1 (πεν: 5-4)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/09/1413:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/09/1416:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/09/1416:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-1 παρ.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/09/1416:30ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/09/1416:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/09/1416:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.0-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/09/1416:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/09/1416:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-1 (πεν: 8-7)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/09/1416:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-2 (πεν: 2-4)
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/09/1416:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/09/1416:30ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.5-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή14/09/1416:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/09/1416:30ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.2-5
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/09/1416:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0 παρ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/09/1416:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.2-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη17/09/1416:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη17/09/1416:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.0-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/09/1416:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.0-0 (πεν: 5-4)
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΓΟΥΔΗ Σάββατο20/09/1416:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/09/1416:30ΜΑΝΘΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΟΨ - ΠΛΑΤΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/09/1416:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε.0-0 (πεν: 4-3)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο20/09/1416:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/09/1416:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/09/1416:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-4
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/09/1410:30ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/09/1410:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/09/1410:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-5
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/09/1410:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΡΟΥΦ Κυριακή21/09/1410:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.0-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/09/1413:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.0-0 (πεν: 3-4)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/09/1416:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/09/1416:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/09/1416:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή21/09/1416:30ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΟΡΟΣ Μ.2-6
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/09/1416:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή21/09/1416:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.1-3 παρ.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή21/09/1416:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.5-2 παρ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/09/1416:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/09/1416:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/09/1416:30ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/09/1416:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη08/10/1415:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-4
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη08/10/1415:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη08/10/1416:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.2-4
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη08/10/1416:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη08/10/1416:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη08/10/1416:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-5
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη08/10/1416:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη08/10/1416:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη15/10/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.2-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη15/10/1415:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη15/10/1415:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη15/10/1415:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη15/10/1415:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη15/10/1415:30ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη15/10/1415:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη15/10/1415:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Τετάρτη15/10/1415:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Τετάρτη15/10/1415:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.4-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη15/10/1415:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη15/10/1415:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1 (πεν: 3-4)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη15/10/1415:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη15/10/1415:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη15/10/1415:30ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη15/10/1415:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π.5-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Τετάρτη05/11/1414:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-3
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΡΟΥΦ Τετάρτη05/11/1414:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-0 (πεν: 3-1)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη05/11/1414:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-1 παρ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη05/11/1414:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη05/11/1414:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη05/11/1414:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.4-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη05/11/1414:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-5
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη05/11/1414:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη05/11/1414:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-5
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη05/11/1414:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.5-5 (πεν: 3-0)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη05/11/1414:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-1
ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη05/11/1414:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη05/11/1414:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-2 παρ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη05/11/1414:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη05/11/1414:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη05/11/1414:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-5


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΡΟΥΦ Τετάρτη10/12/1414:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη10/12/1414:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη10/12/1414:30ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη10/12/1414:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.0-4
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη10/12/1414:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη10/12/1414:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.0-0 (πεν: 5-4)
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη10/12/1414:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-0 (πεν: 7-6)
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Τετάρτη17/12/1414:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.0-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη14/01/1514:15ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Τετάρτη14/01/1514:15ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη14/01/1514:15ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη14/01/1514:15ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι.2-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη04/02/1515:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη04/02/1515:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ)Τετάρτη18/02/1514:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1 (πεν: 7-6)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη18/02/1514:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-1 (πεν: 4-3)


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ (ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ)Πέμπτη09/04/1516:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0 παρ.