facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OFF Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1ου ΟΜΙΛΟΥ)
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο29/09/1216:30ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο29/09/1216:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο29/09/1216:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΕΞΗΣ Θ.3-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή30/09/1211:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1211:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1211:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή30/09/1216:30ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1216:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/10/1216:30ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή07/10/1210:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/10/1211:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή07/10/1211:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1211:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.4-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1213:00ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-3
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/10/1216:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο13/10/1216:00ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/10/1211:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1214:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΞΗΣ Θ.2-4
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/10/1216:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.3-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή14/10/1216:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α.0-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/10/1216:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.1-3
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή21/10/1210:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ Α., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1211:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή21/10/1211:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή21/10/1211:00ΜΕΞΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1211:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1211:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1212:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΧΙΤΟΥ Σ.1-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/11/1215:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΑΣΠΡΟΣ Σ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο03/11/1215:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/11/1215:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.6-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/11/1211:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.0-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή04/11/1211:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΙΤΟΥ Σ.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1215:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/11/1215:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Σάββατο10/11/1215:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο10/11/1215:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/11/1215:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1209:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/11/1210:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.3-2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή11/11/1211:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/11/1212:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1215:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/11/1215:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή18/11/1211:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-4
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή18/11/1211:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1215:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΛΑΤΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/11/1215:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή18/11/1215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο24/11/1215:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή25/11/1211:00ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.4-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/11/1211:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/11/1215:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη12/12/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη12/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Τετάρτη19/12/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.2-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/12/1215:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΧΙΤΟΥ Σ.0-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο01/12/1215:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/12/1211:00ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή02/12/1215:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/12/1215:00ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.0-1
Ρεπό: ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο08/12/1215:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/12/1215:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1209:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.5-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Κυριακή09/12/1210:30ΖΟΥΤΗΣ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΧΙΤΟΥ Σ.0-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/12/1211:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/12/1211:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/12/1215:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ.3-2
Ρεπό: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο15/12/1215:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/12/1215:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ Ν., ΜΕΞΗΣ Θ.1-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο15/12/1215:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.2-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο15/12/1215:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/12/1215:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-2
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/12/1212:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/12/1215:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Α.3-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/12/1215:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή23/12/1211:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.3-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/12/1211:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή23/12/1212:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.5-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή23/12/1212:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.1-7
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή23/12/1215:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.7-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/12/1215:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/01/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/01/1315:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.2-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1309:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.4-6
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή06/01/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/01/1311:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΑΛΗΣ Π.4-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΡΟΥΦ Κυριακή06/01/1311:00ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.0-0
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/01/1315:00ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.0-1
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο12/01/1315:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/01/1315:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1309:30ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/01/1311:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.2-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/01/1311:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/01/1311:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.2-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή13/01/1315:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.2-3
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/01/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΥΡΟΣ Β.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1315:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.0-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο19/01/1315:00ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή20/01/1309:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/01/1311:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή20/01/1312:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-7
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο26/01/1315:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/01/1315:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο26/01/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/01/1311:00ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.0-3
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή27/01/1311:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/01/1315:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1315:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-0
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/02/1315:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/02/1315:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/02/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Χ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1315:00ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-3
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/02/1311:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1311:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή03/02/1315:00ΑΛΥΜΑΡΑΣ Ι., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΤΑΤΑΥΛΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1315:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.5-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.3-0
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/02/1311:00ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1311:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή10/02/1311:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΚΑΜΑΡΙΑΡΗΣ Ι.1-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή10/02/1315:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/02/1315:00ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΖΟΥΤΗΣ Χ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1309:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/02/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1311:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή17/02/1311:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Α., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α.1-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/02/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή17/02/1315:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΡΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1315:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΔΔΑΣ Π.6-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο23/02/1315:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.2-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο23/02/1315:00ΜΑΝΘΟΣ Α., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΔΡΑΚΟΣ Γ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1311:00ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π.1-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή24/02/1311:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.2-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/02/1311:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.1-4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/02/1311:00ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/03/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/03/1315:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/03/1315:00ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΔΡΑΚΟΣ Γ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ.3-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/03/1315:30ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-3
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/03/1311:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.2-6
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/03/1311:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή03/03/1315:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΑΡΩΣΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Σάββατο09/03/1315:00ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.8-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο09/03/1315:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/03/1311:00ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.0-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/03/1311:00ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.1-7
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/03/1311:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΔΔΑΣ Π., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή10/03/1311:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/03/1312:30ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.0-1
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/03/1315:45ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΛΗΣ Π.7-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο23/03/1315:45ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Ρ.0-3
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/03/1311:00ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-6
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/03/1311:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή24/03/1315:45ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΥΒΑΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-0
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή24/03/1315:45ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Β.1-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο30/03/1316:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.1-0
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο30/03/1316:00ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.0-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/03/1316:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/03/1316:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1309:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.0-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή31/03/1311:00ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.1-3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/03/1311:00ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.2-0
Ρεπό: ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/04/1317:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/04/1317:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π.1-1
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/04/1311:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΧΙΤΟΥ Σ.0-9
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1313:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.2-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή07/04/1317:00ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/04/1317:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
Ρεπό: ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/04/1317:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΜΠΥΡΟΣ Β., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι.4-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/04/1311:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.1-2
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/04/1311:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/04/1311:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΧΙΤΟΥ Σ.13-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/04/1311:00ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/04/1311:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1313:00ΚΙΟΣΕΣ Β., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/04/1317:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ.1-4
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή21/04/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή21/04/1311:00ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.4-2
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/04/1311:00ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΖΕΡΤΟΠΟΥΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/04/1311:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/04/1311:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή21/04/1317:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/04/1309:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.2-0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή28/04/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.4-1
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή28/04/1311:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.5-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/04/1311:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή28/04/1311:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.6-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/04/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή28/04/1317:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΥΜΗΤΤΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο11/05/1317:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΕΞΗΣ Θ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.0-1
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/05/1310:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-5
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή12/05/1310:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ.3-9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή12/05/1310:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/05/1310:30ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Κυριακή12/05/1310:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.3-1
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΥΚΗΣ Κυριακή12/05/1310:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ Β.0-2
Ρεπό: ΙΕΡΑΠΟΛΗ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο18/05/1317:30ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.3-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/05/1310:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/05/1310:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/05/1310:000-3 α.α.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/05/1310:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΔΔΑΣ Π.5-2
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/05/1310:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-6
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή19/05/1317:30ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΕΞΗΣ Θ.6-1
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ