facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο22/09/1216:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο22/09/1216:30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/09/1211:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.1-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/09/1216:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή23/09/1216:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή23/09/1216:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή23/09/1216:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-2
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/09/1216:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο29/09/1216:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο29/09/1216:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο29/09/1216:30ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/09/1216:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο29/09/1216:30ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή30/09/1216:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/09/1216:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΑΡΗΣ Η., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή30/09/1216:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/10/1216:30ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο06/10/1216:30ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/10/1211:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-4
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή07/10/1216:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1216:30ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/10/1216:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1216:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.1-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/10/1216:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο13/10/1216:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/10/1216:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/10/1216:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο13/10/1216:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.5-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή14/10/1216:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/10/1216:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1216:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή14/10/1216:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο20/10/1216:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο20/10/1216:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1216:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΝΑΡΗΣ Η., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-3
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/10/1216:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο20/10/1216:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/10/1211:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή21/10/1216:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1216:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο27/10/1216:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/10/1216:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο27/10/1216:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο27/10/1216:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή28/10/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή28/10/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή28/10/1215:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-2
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή28/10/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/11/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο03/11/1215:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο03/11/1215:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/11/1215:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.0-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή04/11/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/11/1215:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο10/11/1215:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/11/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/11/1211:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.0-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή11/11/1215:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1215:00ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.2-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/11/1215:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή11/11/1215:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/11/1215:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1215:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο17/11/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο17/11/1215:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/11/1215:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/11/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή18/11/1215:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή18/11/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο24/11/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1215:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο24/11/1215:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.4-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/11/1211:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή25/11/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/11/1215:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.2-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή25/11/1215:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.2-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή25/11/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο01/12/1215:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο01/12/1215:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/12/1215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/12/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/12/1215:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΜΕΛΙΣΣΙΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο01/12/1215:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/12/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Κυριακή02/12/1215:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο08/12/1215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο08/12/1215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/12/1211:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/12/1215:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή09/12/1215:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.1-2
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή09/12/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή09/12/1215:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή09/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο15/12/1215:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο15/12/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/12/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο15/12/1215:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο15/12/1215:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή16/12/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή16/12/1215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο22/12/1215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο22/12/1215:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή23/12/1211:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/12/1211:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή23/12/1215:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή23/12/1215:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή23/12/1215:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο05/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο05/01/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/01/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο05/01/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/01/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή06/01/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/01/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή06/01/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο12/01/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/01/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο12/01/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/01/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/01/1315:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/01/1315:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή13/01/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.5-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/01/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο19/01/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/01/1311:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/01/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/01/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.1-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/01/1315:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.0-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/01/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο26/01/1315:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο26/01/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.3-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/01/1315:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/01/1315:00ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο26/01/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή27/01/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/01/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή27/01/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο02/02/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/02/1315:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο02/02/1315:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/02/1311:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1311:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/02/1315:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή03/02/1315:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή03/02/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΓΟΥΔΗ Σάββατο09/02/1315:00ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.2-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/02/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο09/02/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/02/1311:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή10/02/1315:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1315:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-3
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή10/02/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/02/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο16/02/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/02/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1315:00ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο16/02/1315:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή17/02/1311:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή17/02/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΓΟΥΔΗ Σάββατο23/02/1315:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/02/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο23/02/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.4-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/02/1311:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/02/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/02/1315:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/02/1315:00ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.1-2
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή24/02/1315:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο02/03/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο02/03/1315:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο02/03/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.3-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/03/1315:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΙΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.2-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/03/1311:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή03/03/1315:00ΜΑΝΤΑΛΟΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1315:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο09/03/1315:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο09/03/1315:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή10/03/1311:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή10/03/1315:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/03/1315:00ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.1-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/03/1315:00ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.1-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή10/03/1315:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.0-2
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή10/03/1315:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο16/03/1315:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΩΜΑΡΑΚΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.5-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/03/1315:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/03/1315:30ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο16/03/1315:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/03/1315:30ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/03/1315:30ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο16/03/1315:30ΠΑΠΠΑΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή17/03/1315:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.3-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/03/1311:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή24/03/1315:45ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/03/1315:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/03/1315:45ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1315:45ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.1-3
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/03/1315:45ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΚΑΒΕΡΑΣ Γ.2-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή24/03/1315:45ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή24/03/1315:45ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.0-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο30/03/1316:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1316:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/03/1316:00ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο30/03/1316:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/03/1316:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/03/1316:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/04/1317:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/04/1317:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/04/1317:00ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή07/04/1317:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΤΖΑΚΟΣ Ε.2-0
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/04/1317:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/04/1317:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή07/04/1317:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΑΡΗΣ Η.1-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή07/04/1317:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/04/1317:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο13/04/1317:00ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/04/1317:00ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο13/04/1317:00ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/04/1317:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/04/1317:00ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο13/04/1317:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο13/04/1317:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.2-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/04/1317:00ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ 2004ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο20/04/1317:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο20/04/1317:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.1-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο20/04/1317:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΦΙΤΣΑΣ Β.1-1
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο20/04/1317:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/04/1317:00ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.1-3
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή21/04/1317:00ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/04/1317:00ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.0-0