facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΕΛΑΙΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 15668 από 41981 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1986
Σωματείο: ΠΑΓΚΡΑΤΙ


Στατιστικά

ΠΑΓΚΡΑΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000270'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΓΚΡΑΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001650'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΓΚΡΑΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00002415'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0001849'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---849'

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ., αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000660'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ22-09-191-090'
2.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ28-09-195-090'
3.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ06-10-191-090'
4.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ12-10-193-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
5.1η ΦΑΣΗΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΒΥΡΩΝ09-09-182-2 (πεν: 3-2)120'
6.2η ΦΑΣΗΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ16-09-183-190'
7.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 30-09-181-090'
8.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ07-10-182-090'
9.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝ 13-10-182-0-
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ04-11-181-290'
11.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ10-11-181-090'
12.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ18-11-181-0-
13.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ25-11-182-0-
14.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 02-12-182-2-
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ08-12-182-090'
16.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ06-01-190-290'
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ12-01-191-790'
18.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ20-01-190-490'
19.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ 27-01-190-390'
20.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ03-02-191-3-
21.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ16-02-190-290'
22.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ24-02-191-0-
23.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ02-03-191-190'
24.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ17-03-190-190'
25.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ30-03-192-190'
26.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ06-04-191-290'
27.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ21-04-191-290'
28.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ05-05-197-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
29.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ09-09-171-290'
30.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ01-10-171-290'
31.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ07-10-177-190'
32.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ15-10-171-090'
33.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ21-10-172-090'
34.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ05-11-170-190'
35.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ 11-11-172-190'
36.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ18-11-170-090'
37.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ25-11-171-090'
38.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ03-12-173-490'
39.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 09-12-172-190'
40.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ16-12-173-090'
41.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ07-01-184-190'
42.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ13-01-181-090'
43.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 20-01-184-090'
44.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ28-01-181-390'
45.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 04-02-180-290'
46.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ10-02-185-190'
47.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24-02-186-090'
48.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ04-03-181-290'
49.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ10-03-181-090'
50.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ18-03-183-075'
51.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΜΑΡΟΥΣΙ31-03-181-2-
52.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ14-04-183-490'
53.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨ21-04-182-290'
54.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ29-04-181-090'
55.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ06-05-185-090'
56.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ13-05-182-1 παρ.90'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ28-09-130-0-
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ05-10-132-4-
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ20-10-132-1-
60.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ26-10-133-090'
61.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ16-11-132-2-
62.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ23-11-131-090'
63.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-12-130-590'
64.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ07-12-131-190'
65.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-12-132-190'
66.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ21-12-133-3-
67.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ05-01-141-490'
68.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ18-01-140-190'
69.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ25-01-142-190'
70.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-02-140-390'
71.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 08-02-141-0-
72.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-02-144-1Κόκκινη Κάρτα 38'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
73.ΚύπελλοΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.16-09-120-1 παρ.120'
74.ΚύπελλοΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.23-09-120-0 (πεν: 3-1)-
75.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.29-09-120-1-
76.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ07-10-121-0-
77.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.13-10-121-0-
78.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ20-10-121-2-
79.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.04-11-122-2-
80.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ10-11-121-290'
81.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.18-11-120-0-
82.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24-11-121-1-
83.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.15-12-121-1-
84.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.22-12-121-1-
85.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ05-01-130-2-
86.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.12-01-133-0-
87.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ19-01-132-2-
88.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-01-130-090'
89.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.02-02-130-190'
90.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ09-02-130-190'
91.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.17-02-132-390'
92.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ23-02-131-190'