facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 38713 από 39685 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1987
Σωματείο: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


Στατιστικά

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000963'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001299'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1299'---

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000420'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001554'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20111342'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
671'-1342'1342'

Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50002087'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
417'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000516'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ07-10-182-090'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-10-182-090'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ14-10-180-190'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ21-10-181-190'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-10-184-190'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ04-11-184-082'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-11-181-190'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ18-11-181-290'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ25-11-182-190'
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ02-12-181-071'
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ09-12-181-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ10-09-173-1-
13.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-09-173-3 (πεν: 3-4)120'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ23-09-170-045'
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ08-10-170-077'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-10-171-1Γκολ!39'
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ21-10-170-050'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ29-10-170-013'
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΑΣΩΝ 12-11-171-08'
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ19-11-171-213'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ26-11-172-0-
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ03-12-172-1-
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-12-172-2-
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ17-12-172-290'
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ07-01-182-1-
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ14-01-182-156'
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ21-01-180-323'
28.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-01-180-0-
29.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ04-02-181-3-
30.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-02-181-070'
31.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ25-02-181-452'
32.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ04-03-181-290'
33.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ01-04-181-045'
34.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-04-180-090'
35.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ22-04-180-390'
36.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ28-04-182-390'
37.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-05-181-289'
38.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ12-05-180-459'
39.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ20-05-180-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
40.ΚύπελλοΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ10-09-163-190'
41.ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ18-09-166-090'
42.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-09-160-1-
43.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-10-163-16'
44.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ16-10-162-190'
45.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ05-11-164-1-
46.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ13-11-160-0-
47.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ19-11-161-0-
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-11-160-2-
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-12-161-1-
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ17-12-163-2-
51.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-02-170-0-
52.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ19-02-174-445'
53.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ05-03-170-1-
54.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ01-04-170-334'
55.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ09-04-172-29'
56.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ22-04-171-056'
57.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ07-05-170-3-
58.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ14-05-173-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
59.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ12-09-150-369'
60.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ23-09-151-445'
61.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ04-10-150-190'
62.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ11-10-150-173'
63.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ18-10-150-187'
64.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ25-10-152-190'
65.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ01-11-151-290'
66.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ08-11-151-079'
67.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-11-150-245'
68.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 22-11-156-390'
69.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ28-11-151-190'
70.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ06-12-151-145'
71.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ13-12-152-290'
72.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ19-12-151-045'
73.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ10-01-162-145'
74.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 17-01-165-045'
75.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ23-01-161-145'
76.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ31-01-160-090'
77.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ06-02-161-090'
78.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201028-02-161-045'
79.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ06-03-160-145'
80.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ20-03-160-390'
81.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ09-04-161-1-
82.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.17-04-162-211'
83.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ24-04-162-220'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
84.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗ20-09-140-090'
85.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ27-09-140-2Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 88'
86.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ19-10-142-190'
87.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ25-10-140-190'
88.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗ02-11-141-025'
89.44o ΚΥΠΕΛΛΟΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ05-11-145-5 (πεν: 3-0)-
90.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ09-11-140-259'
91.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΕΥΚΗ15-11-140-12'
92.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ22-11-140-452'
93.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ06-12-140-019'
94.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ20-12-141-1-
95.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΠΕΥΚΗ03-01-153-1-
96.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ11-01-152-2-
97.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ18-01-152-1-
98.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ01-02-151-090'
99.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ08-02-152-190'
100.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ01-03-153-066'
101.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ08-03-152-176'
102.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ15-03-150-190'
103.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ21-03-152-190'
104.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ29-03-155-1Γκολ!Γκολ!90'
105.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-04-150-390'
106.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-04-157-066'
107.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ26-04-151-173'
108.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ03-05-150-25'
109.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-05-152-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
110.43ο ΚύπελλοΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ07-09-133-156'
111.43ο ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ14-09-133-090'
112.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 29-09-132-145'
113.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-10-131-131'
114.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ13-10-134-0Γκολ!Γκολ!90'
115.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ20-10-130-081'
116.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ27-10-1311-0-
117.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ03-11-130-267'
118.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ10-11-131-090'
119.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ16-11-130-178'
120.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ01-12-131-1Γκολ!90'
121.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ07-12-132-290'
122.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 15-12-134-2Γκολ!77'
123.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ22-12-131-190'
124.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ12-01-140-090'
125.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ18-01-144-290'
126.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ26-01-141-08'
127.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-02-141-090'
128.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΨ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ08-02-140-690'
129.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ22-02-141-4-
130.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ09-03-141-090'
131.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-03-142-090'
132.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 23-03-142-190'
133.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ06-04-140-190'
134.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 13-04-143-0Γκολ!77'
135.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-04-141-279'
136.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ04-05-146-061'
137.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ11-05-141-290'
138.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ17-05-144-077'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
139.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.29-09-120-138'
140.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ13-10-120-3-
141.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ21-10-121-190'
142.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ03-11-121-131'
143.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ17-11-121-2-
144.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ08-12-120-245'
145.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ16-12-120-021'
146.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ12-01-132-1-
147.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ19-01-131-04'
148.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-01-130-075'
149.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ02-02-130-345'
150.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-02-131-137'
151.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ16-02-132-5-
152.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ23-02-130-06'
153.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-03-131-0-
154.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ09-03-130-0-
155.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ24-03-131-253'
156.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ30-03-131-326'
157.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ06-04-130-045'
158.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ13-04-130-0-
159.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ27-04-134-1-
160.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ11-05-130-1-