facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 29711 από 40420 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1998
Σωματείο: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


Στατιστικά

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001896'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
948'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000804'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
804'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000784'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000012'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000270'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ09-09-180-190'
2.2η ΦΑΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ15-09-182-4 παρ.120'
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ22-09-181-190'
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ30-09-182-090'
5.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ06-10-180-036'
6.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ27-10-182-030'
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ03-11-180-190'
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ11-11-180-490'
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ17-11-180-190'
10.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ25-11-181-390'
11.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ01-12-183-090'
12.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ08-12-181-1Γκολ!90'
13.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ22-12-181-390'
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ13-01-190-090'
15.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ20-01-191-190'
16.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ26-01-191-190'
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ03-02-190-290'
18.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ10-02-191-090'
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ17-02-191-390'
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ23-02-195-190'
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ03-03-194-0Γκολ!90'
22.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ16-03-193-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ23-09-170-084'
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ30-09-172-090'
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ07-10-171-210'
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-10-171-190'
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ21-10-177-0Γκολ!54'
28.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-10-172-490'
29.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ04-11-171-190'
30.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ18-11-172-074'
31.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-11-171-074'
32.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ02-12-170-057'
33.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ09-12-170-135'
34.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ06-01-181-245'
35.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ14-01-182-1-
36.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ21-01-180-0-
37.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ27-01-182-0-
38.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ17-03-182-311'
39.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ31-03-180-1-
40.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ14-04-182-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
41.ΚύπελλοΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ10-09-163-1-
42.ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ18-09-166-0-
43.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-09-160-1-
44.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-10-163-1-
45.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 200422-10-161-1-
46.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-10-161-1-
47.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ19-11-161-0-
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-11-160-21'
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ07-01-171-274'
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΥΡΩΝ14-01-172-090'
51.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ21-01-171-145'
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ05-02-171-090'
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ11-02-172-190'
54.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ19-02-171-490'
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ18-03-172-258'
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-03-170-1-
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01-04-172-172'
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ08-04-170-290'
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-04-170-157'
60.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ06-05-174-027'
61.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ13-05-171-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
62.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ26-03-163-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
63.44o ΚΥΠΕΛΛΟΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ08-10-140-4-
64.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ04-01-150-3-
65.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ16-05-152-112'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
66.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ26-04-145-0-
67.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ04-05-141-1045'
68.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ11-05-143-090'
69.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ17-05-140-190'
70.ΑΓΩΝΑΣ PLAY-OFF 2ου ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ24-05-140-045'