facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 21899 από 37414 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1996
Σωματείο: ΑΘΗΝΑΪΔΑ


Στατιστικά

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0011682'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--682'682'

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
40001296'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
324'---

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20111089'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
545'-1089'1089'

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001699'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
566'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000310'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
310'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-10-171-167'
2.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ21-10-170-490'
3.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ25-10-172-1 παρ.Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 72'
4.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ04-11-172-272'
5.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ11-11-173-290'
6.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ19-11-171-290'
7.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-11-172-090'
8.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ03-12-171-245'
9.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-12-173-065'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
10.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ17-09-160-27'
11.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ24-09-160-0-
12.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ01-10-161-013'
13.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ08-10-161-0-
14.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ16-10-162-38'
15.ΚύπελλοΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗ19-10-163-0Γκολ!90'
16.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ05-11-161-0-
17.ΚύπελλοΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ30-11-161-090'
18.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ11-12-164-0Γκολ!24'
19.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ17-12-161-0-
20.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ22-12-161-190'
21.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ07-01-170-090'
22.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ14-01-172-0Γκολ!90'
23.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ22-01-171-090'
24.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ04-02-170-2-
25.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ11-02-171-090'
26.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ18-02-170-345'
27.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΡΟΥΦ04-03-172-465'
28.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ12-03-171-013'
29.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ18-03-171-117'
30.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ26-03-170-090'
31.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ02-04-170-4Γκολ!90'
32.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ09-04-173-329'
33.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ23-04-170-185'
34.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗ29-04-172-190'
35.A Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ07-05-171-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
36.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ12-09-155-0Γκολ!90'
37.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ23-09-152-115'
38.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-09-150-090'
39.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ04-10-150-2Γκολ!90'
40.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ10-10-150-190'
41.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ17-10-152-161'
42.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ25-10-150-086'
43.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ14-11-152-019'
44.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ21-11-150-290'
45.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ29-11-152-047'
46.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ05-12-150-011'
47.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 12-12-150-074'
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ19-12-151-090'
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ09-01-161-345'
50.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ16-01-160-560'
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ23-01-162-1Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 32'
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ06-02-161-365'
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ13-02-161-3-
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ20-02-161-133'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
55.44o ΚΥΠΕΛΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ21-09-140-221'
56.44o ΚΥΠΕΛΛΟΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ08-10-140-490'
57.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ11-10-140-2-
58.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ25-10-140-1-
59.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ01-11-141-070'
60.44o ΚΥΠΕΛΛΟΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ05-11-145-5 (πεν: 3-0)49'
61.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-11-140-0-
62.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ22-11-143-2-
63.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-11-144-0-
64.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ06-12-142-057'
65.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ20-12-143-0Γκολ!22'
66.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ04-01-150-326'
67.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ11-01-152-090'
68.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ17-01-151-065'
69.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ24-01-154-0Γκολ!90'
70.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ01-02-152-188'
71.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ07-02-151-190'
72.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ15-02-150-090'
73.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ28-02-151-359'
74.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ08-03-152-154'
75.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ14-03-150-245'
76.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ22-03-151-090'
77.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ28-03-151-090'
78.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ05-04-150-089'
79.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ18-04-151-190'
80.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-04-151-090'
81.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ03-05-152-090'
82.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ10-05-151-264'
83.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ17-05-152-4Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
84.43ο ΚύπελλοΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ07-09-131-1 (πεν: 3-4)19'
85.43ο ΚύπελλοΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-09-130-316'
86.43ο ΚύπελλοΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ25-09-133-2 παρ.Γκολ!51'
87.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-09-131-321'
88.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-10-131-140'
89.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-10-132-1-
90.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 19-10-134-111'
91.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-10-130-2-
92.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΛΑΤΩΝ02-11-132-0-
93.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ23-11-130-211'
94.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΟΨ07-12-134-1-
95.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ14-12-130-416'
96.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ21-12-135-037'
97.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-01-140-1-
98.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ18-01-141-35'
99.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 25-01-143-1-
100.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-02-141-0-
101.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ08-02-142-0-
102.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 29-03-146-0-
103.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-04-140-3-
104.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ26-04-145-019'
105.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ04-05-141-1045'
106.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ17-05-140-119'
107.ΑΓΩΝΑΣ PLAY-OFF 2ου ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ24-05-140-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
108.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-02-131-1-
109.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ18-05-132-3-