facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 3332 από 40114 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1992
Σωματείο: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


Στατιστικά

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001214'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
607'---

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0001550'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---550'

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000285'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
143'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000028'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001406'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
281'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000332'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
332'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ23-09-181-045'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ07-10-182-045'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ14-10-180-190'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ21-10-181-182'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-10-184-190'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ04-11-184-0Γκολ!90'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-11-181-189'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ18-11-181-253'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ25-11-182-190'
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ02-12-181-0Γκολ!90'
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ09-12-181-090'
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ16-12-180-090'
13.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ23-12-182-090'
14.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ12-01-191-190'
15.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ19-01-191-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
16.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ10-09-173-134'
17.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-09-173-3 (πεν: 3-4)59'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ23-09-170-0-
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ01-10-177-0-
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ08-10-170-013'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-10-171-1-
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ21-10-170-040'
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ29-10-170-0-
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-11-172-2-
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ19-11-171-226'
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ26-11-172-032'
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ03-12-172-17'
28.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-12-172-2-
29.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ17-12-172-2Κόκκινη Κάρτα 31'
30.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ10-02-181-011'
31.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ25-02-181-4-
32.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ04-03-181-221'
33.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ11-03-180-233'
34.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ01-04-181-014'
35.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-04-180-035'
36.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ22-04-180-345'
37.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ28-04-182-333'
38.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-05-181-236'
39.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ12-05-180-480'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
40.ΚύπελλοΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ10-09-163-116'
41.ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ18-09-166-045'
42.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-09-160-1-
43.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-10-163-1-
44.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 08-10-160-2-
45.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ16-10-162-1Γκολ!72'
46.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 200422-10-161-164'
47.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-10-161-137'
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ05-11-164-1Γκολ!14'
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ13-11-160-03'
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ19-11-161-026'
51.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-11-160-2-
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ03-12-160-0-
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-12-161-16'
54.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ17-12-163-22'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
55.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-09-153-025'
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-10-150-0-
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ17-10-151-13'
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ25-10-153-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
59.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ09-05-152-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
60.43ο ΚύπελλοΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ07-09-131-1 (πεν: 3-4)31'
61.43ο ΚύπελλοΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-09-130-331'
62.43ο ΚύπελλοΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ25-09-133-2 παρ.59'
63.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ29-09-131-326'
64.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-10-131-1-
65.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-10-132-19'
66.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 19-10-134-1Γκολ!74'
67.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-10-130-215'
68.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΛΑΤΩΝ02-11-132-015'
69.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-11-131-379'
70.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ16-11-131-045'
71.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΟΨ07-12-134-1-
72.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ14-12-130-423'
73.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ21-12-135-040'
74.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-01-140-158'
75.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ18-01-141-3Γκολ!85'
76.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 25-01-143-1Γκολ!90'
77.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-02-141-077'
78.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ08-02-142-0Γκολ!90'
79.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ15-02-141-290'
80.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ 22-02-142-0-
81.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ09-03-141-141'
82.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ15-03-141-161'
83.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ23-03-141-424'
84.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 29-03-146-045'
85.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ12-04-140-3Γκολ!25'
86.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ26-04-145-065'
87.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ04-05-141-10-
88.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ11-05-143-055'
89.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ17-05-140-190'
90.ΑΓΩΝΑΣ PLAY-OFF 2ου ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ24-05-140-063'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
91.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ02-03-131-016'
92.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ24-03-131-237'
93.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ30-03-131-328'
94.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ06-04-130-023'
95.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ13-04-130-038'
96.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ20-04-130-190'
97.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ27-04-134-134'
98.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ11-05-130-121'
99.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ18-05-132-3Γκολ!45'