facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 15454 από 41981 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1998
Σωματείο: ΠΛΑΤΩΝ


Στατιστικά

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000514'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001590'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000921'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000180'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
180'---

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000496'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΛΑΤΩΝ08-09-190-290'
2.2η ΦΑΣΗΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15-09-190-290'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ22-09-192-090'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ29-09-190-245'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ05-10-195-071'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ13-10-192-338'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ19-10-193-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
8.1η ΦΑΣΗΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ08-09-180-190'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ07-10-182-145'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝ14-10-180-390'
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ21-10-182-076'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ04-11-181-270'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ11-11-182-190'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ18-11-183-490'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 25-11-182-090'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ02-12-183-190'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ09-12-183-345'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ16-12-181-4-
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-0-
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ27-01-190-245'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ03-02-191-0-
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ10-02-190-127'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ17-02-191-133'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ24-02-191-190'
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.03-03-191-363'
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ17-03-190-190'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ31-03-191-190'
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ07-04-190-190'
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-04-192-090'
30.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ21-04-190-390'
31.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-279'
32.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-327'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
33.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ05-11-172-06'
34.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ12-11-172-0-
35.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-01-181-090'
36.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ14-01-180-090'
37.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ20-01-180-190'
38.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ28-01-185-163'
39.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ10-02-181-181'
40.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ25-02-183-459'
41.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ03-03-180-190'
42.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ11-03-184-282'
43.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 01-04-182-190'
44.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝ15-04-183-290'
45.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 06-05-181-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
46.ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ11-09-163-1Γκολ!90'
47.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ02-10-162-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
48.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΛΑΤΩΝ31-01-152-0-
49.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ29-03-155-190'
50.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-04-150-190'
51.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ19-04-152-190'
52.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.26-04-152-362'
53.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ03-05-150-190'
54.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 200610-05-153-274'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ22-09-130-0-
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ16-04-143-21'
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ27-04-141-1-
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 200404-05-142-3-