facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 15981 από 42535 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1992
Σωματείο: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ


Στατιστικά

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001139'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
570'---

ΤΡΑΧΩΝΕΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000524'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΑΛΑΜΑΚΙ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000332'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
5000880'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
176'---

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ., αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001299'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
433'---

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ., αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10111754'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1754'-1754'1754'


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ13-10-192-0-
2.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ20-10-190-4-
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201027-10-193-0-
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ10-11-193-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ30-09-180-220'
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ07-10-183-129'
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-182-031'
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ20-10-182-125'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-11-183-345'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-11-181-0-
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-11-180-169'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ25-11-185-120'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-12-181-111'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ16-12-181-361'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-069'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-01-192-026'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ27-01-190-232'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ03-02-191-145'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-02-193-356'
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-245'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗ23-02-191-232'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 03-03-192-065'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ17-03-190-145'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ31-03-193-090'
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-04-191-4Γκολ!90'
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-04-1910-0Γκολ!90'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-223'
28.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-331'
29.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσηςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 19-05-194-136'
30.Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 2ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ25-05-192-053'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
31.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ25-09-161-2-
32.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ02-10-160-028'
33.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ09-10-160-090'
34.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ16-10-160-033'
35.ΚύπελλοΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ19-10-161-083'
36.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ23-10-162-157'
37.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ30-10-161-026'
38.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ22-01-171-2-
39.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ19-02-171-05'
40.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ04-03-170-12'
41.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ19-03-170-087'
42.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ26-03-172-13'
43.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ01-04-171-145'
44.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ08-04-173-028'
45.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 22-04-171-15'
46.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ29-04-173-221'
47.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ06-05-171-011'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ04-10-151-030'
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ11-10-151-1-
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-10-152-126'
51.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ25-10-150-045'
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ01-11-151-177'
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ08-11-152-161'
54.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ15-11-152-045'
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ21-11-150-029'
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ14-02-162-4-
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ20-02-161-116'
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ28-02-160-0-
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ05-03-160-13'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
60.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ08-10-141-145'
61.44o ΚΥΠΕΛΛΟΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-10-142-0-
62.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ26-10-141-1-
63.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ16-11-140-05'
64.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ23-11-141-0-
65.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ30-11-140-12'
66.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ10-12-141-065'
67.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ11-01-153-1Γκολ!Γκολ!90'
68.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ18-01-153-190'
69.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ01-02-152-090'
70.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.08-02-152-0Γκολ!38'
71.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ15-02-150-390'
72.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 200601-03-152-1Γκολ!90'
73.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ07-03-151-190'
74.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ15-03-151-0Γκολ!90'
75.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ29-03-152-0-
76.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ05-04-151-6-
77.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ19-04-154-254'
78.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ26-04-153-186'
79.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ03-05-150-210'
80.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-05-152-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
81.43ο ΚύπελλοΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ07-09-132-166'
82.43ο ΚύπελλοΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-09-132-1 παρ.65'
83.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ21-09-131-122'
84.43ο ΚύπελλοΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.25-09-132-090'
85.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.29-09-131-015'
86.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ05-10-130-190'
87.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.12-10-131-1Γκολ!90'
88.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ19-10-130-290'
89.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.26-10-130-0-
90.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ02-11-130-06'
91.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.10-11-131-289'
92.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ23-11-130-313'
93.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.01-12-131-2Γκολ!90'
94.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ07-12-132-0Γκολ!90'
95.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.15-12-130-090'
96.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΙΛΙΣΙΑ 200422-12-132-063'
97.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.05-01-140-090'
98.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ11-01-140-090'
99.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.19-01-140-090'
100.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.26-01-142-060'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
101.ΚύπελλοΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.16-09-120-1 παρ.120'
102.ΚύπελλοΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.23-09-120-0 (πεν: 3-1)67'
103.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.29-09-120-189'
104.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ07-10-121-090'
105.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.13-10-121-090'
106.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ20-10-121-290'
107.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.04-11-122-277'
108.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ10-11-121-290'
109.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.18-11-120-0Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 38'
110.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.02-12-121-290'
111.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ08-12-120-077'
112.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.15-12-121-188'
113.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.22-12-121-110'
114.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ05-01-130-213'
115.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.12-01-133-0-
116.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ19-01-132-290'
117.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ26-01-130-090'
118.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.02-02-130-169'
119.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ09-02-130-164'
120.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.17-02-132-310'
121.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ23-02-131-1-
122.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ09-03-133-1Γκολ!45'
123.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.24-03-131-0-
124.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ30-03-137-045'
125.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.06-04-131-245'
126.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ13-04-132-255'
127.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ20-04-130-165'
128.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.27-04-133-262'
129.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ11-05-132-384'
130.Β΄ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.18-05-134-1-