facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΝΤΟΝΙΚΙΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 28166 από 42304 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2001
Σωματείο: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


Στατιστικά

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000378'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001488'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
298'---

ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
70001788'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
255'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ06-10-190-090'
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ13-10-190-090'
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ19-10-192-145'
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ27-10-192-190'
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ02-11-191-045'
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ10-11-191-018'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ30-09-180-254'
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ07-10-183-161'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-182-054'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ20-10-182-190'
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-11-183-3Γκολ!Γκολ!85'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-11-181-059'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-11-180-176'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ25-11-185-1Γκολ!90'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-12-181-190'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ09-12-187-0Γκολ!90'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ16-12-181-345'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-090'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-01-192-078'
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ27-01-190-290'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ03-02-191-190'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-02-193-390'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-236'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-04-191-4Γκολ!17'
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-04-1910-0-
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-267'
27.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-382'
28.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσηςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 19-05-194-154'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
29.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ01-10-171-490'
30.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ08-10-170-2Γκολ!90'
31.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ15-10-170-590'
32.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ22-10-173-1Γκολ!90'
33.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ04-11-170-274'
34.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ26-11-170-690'
35.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ02-12-175-090'
36.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ10-12-171-230'
37.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-12-175-090'
38.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ07-01-180-490'
39.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ14-01-182-190'
40.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-01-182-090'
41.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-02-185-090'
42.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ10-02-182-2Γκολ (με πέναλτυ)!Γκολ (με πέναλτυ)!90'
43.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ25-02-183-090'
44.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-03-180-290'
45.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-03-184-1Γκολ!90'
46.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ01-04-182-390'
47.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15-04-186-164'
48.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ22-04-182-6Γκολ!90'
49.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ29-04-187-1Γκολ (με πέναλτυ)!90'