facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΣΒΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 27636 από 37383 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1996
Σωματείο: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


Στατιστικά

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000045'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00002080'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000473'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
473'---

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000369'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
185'---

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000979'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
979'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ10-09-174-345'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
2.ΚύπελλοΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ10-09-163-190'
3.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ25-09-161-269'
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ02-10-162-190'
5.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ08-10-162-090'
6.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ16-10-162-235'
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ22-10-160-242'
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ30-10-161-190'
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ06-11-164-276'
10.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ13-11-161-290'
11.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ19-11-161-590'
12.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ27-11-163-090'
13.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ03-12-162-290'
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ11-12-162-079'
15.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ18-12-161-190'
16.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ08-01-170-179'
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ14-01-172-167'
18.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ21-01-171-032'
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ28-01-171-090'
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ05-02-171-274'
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ12-02-170-090'
22.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ19-02-172-090'
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ05-03-171-219'
24.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ12-03-170-142'
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ19-03-173-490'
26.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΦΟΒΟΣ26-03-171-190'
27.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ30-04-171-226'
28.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ06-05-172-190'
29.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ14-05-171-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
30.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ13-09-151-4-
31.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ23-09-152-1 παρ.54'
32.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ10-10-153-090'
33.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ17-10-151-157'
34.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ25-10-151-026'
35.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 07-11-153-0-
36.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ15-11-152-2-
37.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ21-11-153-014'
38.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ29-11-150-245'
39.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ05-12-157-0Γκολ!90'
40.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ13-12-151-352'
41.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ19-12-152-245'
42.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ09-01-160-6-
43.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-01-160-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
44.44o ΚΥΠΕΛΛΟΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-09-140-1 παρ.-
45.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ20-09-142-4-
46.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-01-151-057'
47.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ18-01-153-1-
48.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ08-02-150-1-
49.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ15-02-153-3Γκολ!45'
50.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.01-03-151-045'
51.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ08-03-150-5-
52.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 200615-03-151-0-
53.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ21-03-152-1-
54.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ29-03-152-121'
55.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-04-150-1-
56.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ19-04-153-018'
57.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-04-150-5Γκολ!90'
58.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ03-05-153-058'
59.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-05-152-035'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
60.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ21-10-122-090'
61.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ03-11-122-1Γκολ!90'
62.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ11-11-122-170'
63.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-11-121-345'
64.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ01-12-121-140'
65.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ05-12-120-280'
66.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ08-12-121-090'
67.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ16-12-126-190'
68.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-12-120-320'
69.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-01-134-090'
70.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ12-01-131-490'
71.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ19-01-133-390'
72.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-01-134-022'
73.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-02-135-237'
74.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ16-02-130-4-
75.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-02-133-2-
76.Β΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ11-05-134-035'