facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 16297 από 40464 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1998
Σωματείο: ΠΟΨ


Στατιστικά

ΠΟΨ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000689'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001489'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001425'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0011180'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
--180'180'

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000900'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΠΟΨ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ08-09-181-490'
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ22-09-183-1-
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨ30-09-181-1-
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ14-10-181-1-
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ20-10-182-0-
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΟΨ10-11-180-090'
7.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ17-11-184-190'
8.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣ24-11-180-390'
9.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨ02-12-181-2-
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ08-12-183-3-
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨ15-12-181-190'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ22-12-182-290'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ13-01-190-1-
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΟΨ19-01-191-4-
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΚΟΛΩΝΟΣ26-01-191-2-
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨ03-02-191-2-
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ09-02-191-1-
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ16-02-190-0-
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ23-02-193-0-
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ02-03-191-1-
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ16-03-192-3-
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ24-03-192-490'
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨ31-03-191-1-
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ06-04-192-0-
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨ13-04-192-3-
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ04-05-192-1-
27.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 11-05-194-059'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ17-09-170-090'
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ24-09-171-090'
30.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ27-09-170-1-
31.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ01-10-175-090'
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-10-171-190'
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ21-10-170-490'
34.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ29-10-170-0-
35.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ04-11-172-290'
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ11-11-173-2-
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ19-11-171-290'
38.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-11-172-090'
39.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ03-12-171-290'
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-12-173-090'
41.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ16-12-171-1-
42.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ06-01-185-390'
43.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ14-01-181-14'
44.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ20-01-183-090'
45.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ27-01-180-445'
46.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ04-02-182-090'
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ11-02-181-190'
48.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-02-185-090'
49.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ05-05-185-490'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
50.ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ11-09-163-1-
51.ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-09-162-0-
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-09-160-1-
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ02-10-163-2-
54.ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ05-10-161-2 παρ.120'
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ08-10-161-090'
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ16-10-162-290'
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ22-10-165-190'
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ30-10-161-0-
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ06-11-162-090'
60.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ20-11-163-1-
61.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ27-11-162-3-
62.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ03-12-162-090'
63.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17-12-161-2-
64.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ07-01-171-290'
65.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ14-01-173-1-
66.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ21-01-171-1-
67.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΒΥΡΩΝ28-01-175-090'
68.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-02-170-1-
69.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 11-02-173-090'
70.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ19-02-170-1-
71.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΙΛΙΣΙΑ 200404-03-175-1-
72.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-03-172-090'
73.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ22-03-171-190'
74.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-03-171-290'
75.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ01-04-174-2-
76.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ08-04-170-3-
77.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ23-04-175-090'
78.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ29-04-172-090'
79.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ07-05-172-290'
80.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ13-05-170-445'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
81.44o ΚΥΠΕΛΛΟΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-09-140-1 παρ.120'
82.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ20-09-142-4Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 59'
83.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ09-11-143-0-
84.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ30-11-144-0-
85.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ06-12-141-1-
86.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-01-151-0-
87.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ18-01-153-1-
88.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 200615-03-151-0-
89.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ21-03-152-1-
90.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-04-150-1-
91.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ19-04-153-0-
92.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ03-05-153-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
93.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ26-10-132-1-
94.43ο ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ30-10-130-3-
95.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ16-11-133-0-
96.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 01-12-132-190'
97.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ08-12-131-390'
98.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ15-12-132-1-
99.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ21-12-130-090'
100.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ11-01-142-090'
101.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ19-01-140-090'
102.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ02-02-142-190'
103.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-02-143-290'
104.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ08-02-140-090'
105.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ16-02-143-390'
106.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ22-02-141-190'
107.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ08-03-142-1-
108.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ16-03-141-0-
109.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ22-03-145-1-
110.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ06-04-142-4-
111.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ13-04-144-1-
112.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-04-141-0-
113.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ17-05-146-0-
114.ΑΓΩΝΑΣ PLAY-OFF 3ου ΟΜΙΛΟΥ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ24-05-142-0-