facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΝΑΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 25500 από 39685 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2001
Σωματείο: ΠΛΑΤΩΝ


Στατιστικά

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ10-09-170-3-
2.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ07-10-174-2-
3.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ11-11-173-1-
4.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201026-11-171-1-
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ02-12-171-1-
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ17-12-172-2-
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-01-181-0-
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ14-01-180-0-
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ25-02-183-4-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ02-10-162-2-
11.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201009-10-161-2-
12.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ15-10-162-0-
13.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ06-11-164-1-
14.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ12-11-161-3-
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)20-11-163-0-
16.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝ26-11-160-4-
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ04-12-164-0-
18.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ10-12-160-1-
19.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ18-12-161-0-
20.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-01-172-1-
21.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ29-01-170-0-
22.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ02-04-172-3-
23.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ09-04-174-0-
24.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 07-05-170-0-
25.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ21-05-172-0-