facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 6045 από 42602 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2000
Σωματείο: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ


Στατιστικά

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000574'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001164'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
582'---

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ21-09-195-157'
2.3η ΦΑΣΗΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ25-09-191-290'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ28-09-191-045'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ05-10-191-245'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ13-10-191-454'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ19-10-192-058'
7.4η ΦΑΣΗΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ23-10-192-0-
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ26-10-191-245'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ03-11-192-0-
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ09-11-190-590'
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ16-11-195-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ30-09-180-290'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ07-10-183-145'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-182-045'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ20-10-182-155'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-11-183-320'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-11-181-045'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-11-180-190'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ25-11-185-1-
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-12-181-164'
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ09-12-187-0Γκολ!34'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ16-12-181-355'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ13-01-190-090'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-01-192-0-
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ27-01-190-258'
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ03-02-191-190'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-02-193-373'
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-256'
29.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ31-03-193-0-
30.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-04-191-4-
31.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-04-1910-0Γκολ!45'
32.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-290'
33.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-38'
34.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσηςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 19-05-194-190'
35.Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 2ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ25-05-192-021'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ17-03-182-21'