facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ELMEKAWI WAEL

Πρώτο Προηγούμενο 437 από 40464 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1985
Σωματείο: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


Στατιστικά

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000654'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000495'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000270'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΤΕΡΨΙΘΕΑ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
11002100'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
2100'2100'--

ΤΕΡΨΙΘΕΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000059'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-02-191-190'
2.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ10-02-195-0-
3.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ17-02-190-290'
4.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ24-02-195-024'
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ03-03-190-390'
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ17-03-194-090'
7.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ31-03-190-490'
8.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ06-04-197-190'
9.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-04-191-190'
10.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-04-193-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ24-09-170-390'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ15-10-174-290'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ22-10-170-190'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ28-10-173-145'
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ05-11-171-490'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ06-01-180-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
17.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ09-04-175-190'
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ07-05-170-190'
19.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ21-05-171-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
20.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ12-09-153-290'
21.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ26-09-151-190'
22.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ30-09-150-290'
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ04-10-150-290'
24.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΑΛΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ11-10-153-290'
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ17-10-150-090'
26.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ21-10-150-0 (πεν: 4-3)120'
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ25-10-150-090'
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ01-11-158-090'
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ08-11-150-290'
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-11-151-190'
31.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-11-153-190'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ22-11-152-090'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ29-11-151-090'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ06-12-154-090'
35.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ09-12-152-090'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ13-12-152-3Αυτογκολ!90'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ19-12-151-290'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ09-01-162-290'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 16-01-164-1Γκολ!90'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ23-01-161-0-
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ31-01-164-0-
42.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ06-02-163-490'
43.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ14-02-161-0-
44.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ20-02-161-0-
45.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ28-02-160-3-
46.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΥΚΑΚΙ05-03-163-0-
47.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ20-03-164-190'
48.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ03-04-161-1-
49.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ09-04-162-3-
50.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ17-04-160-0-
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ23-04-164-1-
52.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ07-05-162-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
53.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ24-01-150-3-
54.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ16-05-152-159'