facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 20072 από 41981 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1998
Σωματείο: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ


Στατιστικά

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000095'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000178'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
178'---

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
100022'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
22'---

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000016'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.2η ΦΑΣΗΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ14-09-192-2 (πεν: 6-7)-
2.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 22-09-191-05'
3.3η ΦΑΣΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ25-09-194-190'
4.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ28-09-192-0-
5.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ06-10-192-0-
6.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ13-10-192-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ28-10-181-411'
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ18-11-185-0Γκολ!21'
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ24-11-183-121'
10.5η ΦΑΣΗΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ28-11-182-345'
11.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ08-12-183-1-
12.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ16-12-184-01'
13.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ22-12-180-12'
14.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ13-01-192-1-
15.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ09-02-190-12'
16.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ17-02-193-0-
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ24-02-194-224'
18.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ24-03-191-1045'
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ06-04-190-36'
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ04-05-192-1-
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ11-05-193-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
22.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ13-09-151-1 (πεν: 2-4)9'
23.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-10-150-0-
24.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ11-10-152-2-
25.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-10-150-1-
26.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ08-11-155-1-
27.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ29-11-153-2-
28.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ23-04-161-6Γκολ!13'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
29.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ11-01-150-0-
30.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ24-01-152-0-
31.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ07-02-152-1-
32.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ04-04-153-0-
33.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ25-04-153-016'