facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 10705 από 42602 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1996
Σωματείο:


Στατιστικά

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000869'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
869'---

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000331'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΘΗΝΑΪΔΑ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2000256'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
128'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.ΚύπελλοΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ11-09-163-1-
2.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ02-10-162-260'
3.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201009-10-161-250'
4.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ15-10-162-060'
5.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝ26-11-160-445'
6.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ04-12-164-045'
7.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ10-12-160-145'
8.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ18-12-161-084'
9.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-01-172-181'
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ22-01-173-0Γκολ!69'
11.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ29-01-170-090'
12.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ05-02-171-290'
13.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΛΑΤΩΝ19-02-170-245'
14.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ05-03-172-015'
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ02-04-172-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΙΩΝ 04-10-153-1-
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ11-10-152-1-
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ18-10-154-016'
19.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ25-10-152-1-
20.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ08-11-153-1-
21.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ15-11-151-245'
22.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ22-11-156-090'
23.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ29-11-152-145'
24.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-12-150-0-
25.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ20-12-151-2-
26.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝ10-01-161-245'
27.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ28-02-163-0-
28.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ 24-04-162-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
29.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ26-10-140-016'
30.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΘΗΝΑΪΔΑ02-11-140-1-
31.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ09-11-143-0Γκολ!-
32.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ16-11-140-257'
33.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ23-11-141-41'
34.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ30-11-144-0-
35.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ14-12-141-0-
36.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ21-12-145-116'
37.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ18-01-153-1Γκολ!74'
38.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ01-02-151-0-
39.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ08-02-150-1-
40.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ15-02-153-323'
41.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ08-03-150-526'
42.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ21-03-152-113'
43.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ29-03-152-1-
44.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ05-04-150-1-
45.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ26-04-150-5-
46.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-05-152-030'