facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 23336 από 41822 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2000
Σωματείο: ΣΟΥΡΜΕΝΑ


Στατιστικά

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000270'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001563'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΓΚΡΑΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
90002016'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
224'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000155'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ22-09-190-290'
2.3η ΦΑΣΗΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ02-10-191-1 (πεν: 3-4)90'
3.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-10-191-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
4.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ06-10-180-419'
5.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ14-10-184-021'
6.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ21-10-181-1-
7.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ27-10-181-148'
8.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ04-11-183-019'
9.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11-11-182-363'
10.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ17-11-182-3-
11.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ25-11-182-490'
12.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ02-12-184-025'
13.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ09-12-184-190'
14.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ15-12-180-090'
15.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ22-12-183-290'
16.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ13-01-193-270'
17.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ19-01-191-085'
18.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ27-01-192-190'
19.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ03-02-190-385'
20.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ10-02-191-390'
21.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ17-02-190-090'
22.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ24-02-191-090'
23.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ03-03-190-290'
24.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ16-03-191-0-
25.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ24-03-190-05'
26.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ31-03-190-0-
27.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ07-04-191-02'
28.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ14-04-191-190'
29.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ21-04-195-090'
30.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-05-190-146'
31.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝ 12-05-190-185'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
32.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ09-09-171-290'
33.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ01-10-171-2Γκολ!90'
34.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ07-10-177-1Γκολ!90'
35.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ15-10-171-090'
36.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ21-10-172-090'
37.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ05-11-170-186'
38.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ 11-11-172-190'
39.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ18-11-170-090'
40.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ25-11-171-090'
41.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ03-12-173-4Γκολ!90'
42.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 09-12-172-185'
43.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ07-01-184-1Γκολ!45'
44.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ13-01-181-090'
45.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 20-01-184-0Γκολ!90'
46.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ28-01-181-3Γκολ!90'
47.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 04-02-180-290'
48.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24-02-186-090'
49.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ04-03-181-290'
50.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ10-03-181-090'
51.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ18-03-183-090'
52.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΜΑΡΟΥΣΙ31-03-181-2Γκολ!90'
53.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ14-04-183-4Γκολ!Γκολ!90'
54.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨ21-04-182-2-
55.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ06-05-185-0-
56.Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ13-05-182-1 παρ.90'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
57.ΚύπελλοΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-09-162-013'
58.ΚύπελλοΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 17-09-163-2-
59.ΚύπελλοΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ28-09-163-190'
60.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ01-10-164-0-
61.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ09-10-160-320'
62.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ07-01-172-3-
63.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-01-172-1-
64.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ05-03-176-214'
65.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ12-03-170-118'
66.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 19-03-172-3-