facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 40291 από 41981 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1999
Σωματείο: ΠΑΓΚΡΑΤΙ


Στατιστικά

ΠΑΓΚΡΑΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000324'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΓΚΡΑΤΙ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001710'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
570'---

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000479'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ08-09-191-1 (πεν: 4-3)120'
2.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ22-09-191-060'
3.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ06-10-191-090'
4.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ12-10-193-054'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
5.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ23-09-182-0-
6.3η ΦΑΣΗΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ26-09-181-1 (πεν: 2-4)-
7.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ30-09-183-1-
8.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ30-09-183-1-
9.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ07-10-182-090'
10.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΡΙΩΝ 13-10-182-090'
11.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ04-11-181-290'
12.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ10-11-181-090'
13.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ18-11-181-090'
14.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ25-11-182-090'
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 02-12-182-290'
16.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ08-12-182-090'
17.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ12-01-191-7Γκολ!90'
18.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ20-01-190-490'
19.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΤΑΤΑΥΛΑ 27-01-190-390'
20.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ03-02-191-390'
21.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ24-02-191-090'
22.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ02-03-191-1Γκολ!90'
23.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ17-03-190-190'
24.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ30-03-192-190'
25.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ06-04-191-290'
26.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ21-04-191-290'
27.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ05-05-197-1Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
28.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ17-09-174-0-
29.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ24-09-171-1-
30.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ01-10-173-2-
31.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ04-10-171-390'
32.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ08-10-171-3-
33.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ15-10-171-0-
34.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ25-10-171-059'
35.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ29-10-171-1-
36.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-11-171-137'
37.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΥΚΗ12-11-170-1-
38.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ15-11-173-0-
39.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ18-11-173-045'
40.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ26-11-172-0-
41.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ03-12-170-0-
42.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ10-12-173-08'
43.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ17-12-175-16'
44.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ06-01-181-1-
45.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ14-01-181-1-
46.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ21-01-183-0-
47.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ27-01-181-2-
48.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ25-02-181-1-
49.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ03-03-182-0-
50.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΠΕΥΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ17-03-181-290'
51.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24-03-181-254'
52.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ31-03-181-190'
53.Α Κατηγορία 2ος Όμιλος ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ21-04-180-5-