facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΑΓΓΙΖΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 21549 από 42602 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1987
Σωματείο: ΑΡΜΕΝΙΚΗ


Στατιστικά

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10011622'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1622'--1622'

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000885'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000060'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000028'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΡΜΕΝΙΚΗ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000155'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
---55'

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ., αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001295'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ30-09-180-290'
2.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ07-10-183-190'
3.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-10-182-059'
4.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-11-183-390'
5.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-11-181-090'
6.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ18-11-180-130'
7.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ25-11-185-122'
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-12-181-126'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ16-12-181-390'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ20-01-192-0Γκολ!90'
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ27-01-190-290'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-02-193-390'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-2Κόκκινη Κάρτα 89'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ17-03-190-190'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ31-03-193-090'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ07-04-191-490'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-04-1910-045'
18.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-290'
19.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ12-05-190-390'
20.Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσηςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 19-05-194-190'
21.Γ΄Κατηγορία - αγώνας ανόδου 2ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ25-05-192-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
22.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 18-11-171-1-
23.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ03-12-170-221'
24.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-12-172-040'
25.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ17-12-171-064'
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ14-01-181-2-
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ20-01-181-065'
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ28-01-181-179'
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ03-02-181-166'
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11-02-180-069'
31.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΡΜΕΝΙΚΗ25-02-180-156'
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 04-03-180-172'
33.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ10-03-180-257'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ18-03-184-063'
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ01-04-182-2-
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ15-04-180-021'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ21-04-184-045'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ28-04-181-026'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ06-05-184-045'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ12-05-181-364'
41.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ19-05-182-032'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
42.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΦΟΒΟΣ11-12-162-1-
43.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ17-12-161-2-
44.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ08-01-170-014'
45.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-01-170-1-
46.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ22-01-170-0-
47.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ29-01-173-014'
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ04-02-171-1-
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ08-04-171-132'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
50.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ13-09-152-3 παρ.28'
51.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ27-09-150-3-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
52.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ02-11-142-27'
53.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-11-141-545'
54.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-11-140-0-
55.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ24-01-150-07'
56.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ15-02-151-1-
57.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ01-03-150-1Κόκκινη Κάρτα -
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ19-10-130-290'
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.26-10-130-090'
60.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ02-11-130-045'
61.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ23-11-130-331'
62.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.01-12-131-220'
63.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ07-12-132-028'
64.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.15-12-130-035'
65.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΙΛΙΣΙΑ 200422-12-132-090'
66.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ11-01-140-041'
67.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.19-01-140-088'
68.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.26-01-142-090'
69.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.22-02-140-090'
70.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ01-03-142-289'
71.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.08-03-141-274'
72.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15-03-145-058'
73.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.29-03-142-267'
74.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕ ΙΛΙΟΥ05-04-141-089'
75.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.13-04-140-190'
76.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗ16-04-141-190'