facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΙΟΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 34424 από 41980 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1996
Σωματείο: ΚΟΛΩΝΟΣ


Στατιστικά

ΚΟΛΩΝΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000119'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000488'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΙΕΡΑΠΟΛΗ , αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000291'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000305'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
9001786'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
87'--786'

ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001659'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
830'---

ΧΑΪΔΑΡΙ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00005'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ08-09-190-232'
2.2η ΦΑΣΗΒΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ14-09-195-031'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ29-09-191-111'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ12-10-190-1-
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ20-10-192-245'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
6.1η ΦΑΣΗΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣ09-09-182-090'
7.2η ΦΑΣΗΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ15-09-180-190'
8.3η ΦΑΣΗΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ26-09-180-378'
9.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ30-09-181-371'
10.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-10-183-190'
11.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ14-10-183-234'
12.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ17-11-183-229'
13.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ02-12-180-06'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
14.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ18-11-170-21'
15.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ26-11-170-0-
16.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ03-12-170-1-
17.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 27-01-182-031'
18.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ03-02-184-032'
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ10-02-180-022'
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 25-02-181-160'
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ03-03-183-059'
22.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 11-03-181-056'
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ18-03-180-330'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 01-10-161-145'
25.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ09-10-162-4-
26.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ15-10-160-0-
27.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ23-10-162-1-
28.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ05-02-170-037'
29.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ12-02-173-164'
30.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ05-03-172-327'
31.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ12-03-171-124'
32.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 18-03-173-018'
33.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΙΩΝ 14-05-171-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
34.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ03-10-150-5Γκολ!Γκολ!14'
35.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ11-10-153-130'
36.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ18-10-150-1-
37.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙ24-10-150-0Κόκκινη Κάρτα 19'
38.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ 28-11-153-154'
39.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ06-12-151-145'
40.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 12-12-151-1-
41.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ16-01-165-055'
42.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-02-162-0-
43.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ14-02-163-1Γκολ!72'
44.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ20-02-165-190'
45.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 28-02-165-268'
46.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-03-160-4Γκολ!90'
47.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ20-03-163-1Γκολ!Γκολ!Γκολ!70'
48.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ03-04-160-3Γκολ!Γκολ!88'
49.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ09-04-162-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
50.43ο ΚύπελλοΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ08-09-130-279'
51.43ο ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ14-09-133-061'
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ28-09-131-066'
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ05-10-132-074'
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ12-10-132-358'
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ20-10-131-145'
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ26-10-131-245'
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ03-11-131-212'
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ09-11-130-173'
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ16-11-132-147'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 24-11-130-352'
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ30-11-130-258'
62.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ08-12-133-290'
63.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΠΑΓΟΣ14-12-131-1Γκολ!90'
64.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ22-12-130-390'
65.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ05-01-141-2Γκολ!90'
66.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ11-01-142-090'
67.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ19-01-143-090'
68.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ25-01-140-4-
69.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ02-02-147-090'
70.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ08-02-142-090'
71.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ16-02-142-090'
72.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ22-02-140-090'
73.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ09-03-144-152'
74.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ10-05-140-337'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
75.Α΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ22-09-122-0-
76.ΚύπελλοΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ03-10-121-2-
77.ΚύπελλοΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ24-10-121-0-
78.Α΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ21-04-130-15'