facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΡΕΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 4015 από 42535 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1988
Σωματείο: ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ


Στατιστικά

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000319'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000277'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
277'---

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000533'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001488'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
496'---

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
30001451'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
484'---

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001612'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
806'---

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ., αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
70001818'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
260'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΛΑΤΩΝ08-09-190-211'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ29-09-190-213'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ05-10-195-019'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ13-10-192-326'
5.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 26-10-193-090'
6.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ03-11-192-070'
7.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ10-11-194-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
8.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ27-01-190-2Γκολ!45'
9.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ03-02-191-036'
10.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ10-02-190-111'
11.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ17-02-191-112'
12.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ24-02-191-111'
13.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.03-03-191-360'
14.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ31-03-191-15'
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-04-192-045'
16.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ21-04-190-341'
17.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ05-05-192-211'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
18.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-09-171-07'
19.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ23-09-173-120'
20.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ30-09-172-2-
21.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ07-10-170-226'
22.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ22-10-174-036'
23.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ28-10-170-490'
24.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ04-11-174-3-
25.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ11-11-171-12'
26.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-11-170-172'
27.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ25-11-172-237'
28.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-12-172-118'
29.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ07-01-183-090'
30.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ13-01-180-545'
31.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ20-01-180-590'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
32.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ02-10-162-275'
33.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201009-10-161-290'
34.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ15-10-162-090'
35.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ06-11-164-169'
36.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)20-11-163-074'
37.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΛΑΤΩΝ26-11-160-4Γκολ!90'
38.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ04-12-164-090'
39.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ18-12-161-0Γκολ!54'
40.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ07-01-173-156'
41.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ22-01-173-013'
42.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΛΑΤΩΝ29-01-170-056'
43.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ05-02-171-245'
44.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ05-03-172-090'
45.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΛΑΤΩΝ12-03-170-290'
46.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 196619-03-172-045'
47.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ02-04-172-345'
48.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ09-04-174-0Γκολ!90'
49.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝ22-04-170-390'
50.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 07-05-170-090'
51.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ14-05-172-156'
52.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ21-05-172-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
53.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ03-10-150-116'
54.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-10-154-190'
55.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ18-10-150-266'
56.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.25-10-150-066'
57.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ01-11-152-0Γκολ!90'
58.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.08-11-152-090'
59.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.21-11-151-090'
60.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.05-12-151-190'
61.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ13-12-152-4Γκολ!Γκολ!90'
62.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.20-12-152-190'
63.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.17-01-160-390'
64.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.31-01-161-190'
65.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ06-02-160-290'
66.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.13-02-160-090'
67.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-02-161-125'
68.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ06-03-161-590'
69.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.20-03-161-190'
70.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.10-04-166-218'
71.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ17-04-162-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
72.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΦΟΒΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.13-09-144-290'
73.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.12-10-141-128'
74.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ19-10-140-290'
75.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.26-10-141-290'
76.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.09-11-142-090'
77.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.16-11-144-026'
78.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ23-11-142-090'
79.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 2006 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.30-11-140-190'
80.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ04-01-151-390'
81.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ18-01-153-131'
82.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.08-02-152-063'
83.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-02-150-190'
84.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.01-03-151-090'
85.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ08-03-150-290'
86.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ15-03-150-290'
87.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.22-03-151-5Γκολ!90'
88.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 200629-03-151-224'
89.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ19-04-152-290'
90.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.26-04-152-390'
91.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΓΚΡΑΤΙ03-05-153-1Γκολ!90'
92.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.10-05-150-290'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
93.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΥΜΗΤΤΟΣ28-09-131-2Γκολ!90'
94.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.05-10-133-090'
95.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ13-10-131-1Γκολ!45'
96.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.20-10-134-114'
97.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ27-10-131-3-
98.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.03-11-134-045'
99.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ17-11-131-3Γκολ!90'
100.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 30-11-131-4Γκολ!60'
101.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΙΩΝ 11-01-142-0Γκολ (με πέναλτυ)!90'
102.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.18-01-142-073'
103.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.25-01-144-190'
104.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 201001-02-141-290'
105.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.08-02-140-2Γκολ (με πέναλτυ)!90'
106.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ16-02-143-1Γκολ!90'
107.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.23-02-143-090'
108.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ09-03-142-290'
109.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.23-03-141-190'
110.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΑΤΗΣΙΑ30-03-141-151'
111.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.06-04-140-090'
112.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ12-04-142-290'
113.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.26-04-142-090'
114.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ04-05-142-090'
115.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-05-140-190'
116.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ17-05-140-390'