facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 19630 από 42304 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 2000
Σωματείο: ΠΛΑΤΩΝ


Στατιστικά

ΠΛΑΤΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2019-2020

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
000090'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΤΤΙΚΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000530'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000996'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00000'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.1η ΦΑΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΛΑΤΩΝ08-09-190-2-
2.2η ΦΑΣΗΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15-09-190-290'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ22-09-192-0-
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ29-09-190-2-
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ05-10-195-0-
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ13-10-192-3-
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ19-10-193-1-
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ27-10-191-2-
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ03-11-191-2-
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
10.1η ΦΑΣΗΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ09-09-181-0-
11.2η ΦΑΣΗΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 16-09-181-0-
12.3η ΦΑΣΗΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ26-09-182-1 παρ.-
13.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ07-10-181-1-
14.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ14-10-183-0-
15.4η ΦΑΣΗΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΙΚΟΣ24-10-183-0-
16.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ03-11-182-1-
17.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ11-11-183-2-
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ17-11-182-590'
19.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ25-11-183-1-
20.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ01-12-182-03'
21.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ08-12-184-1-
22.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ05-01-191-290'
23.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ13-01-190-577'
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ20-01-193-290'
25.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ26-01-193-0-
26.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-02-192-6-
27.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ09-02-192-0-
28.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-02-191-4-
29.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ23-02-194-2-
30.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-03-190-1-
31.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 16-03-191-1-
32.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ31-03-193-4-
33.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ06-04-192-5-
34.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-04-193-190'
35.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ05-05-198-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
36.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ09-09-170-0 (πεν: 3-2)-
37.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-09-171-0-
38.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ23-09-173-190'
39.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ30-09-172-290'
40.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ07-10-170-290'
41.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ14-10-172-290'
42.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ22-10-174-0-
43.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΒΥΡΩΝ28-10-170-4-
44.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ04-11-174-324'
45.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ11-11-171-1-
46.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-11-170-1-
47.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ25-11-172-2-
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ02-12-170-1-
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ17-12-172-1-
50.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ07-01-183-0-
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ11-02-183-172'
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ24-02-180-1-
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-03-182-090'
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ10-03-180-290'
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-03-183-090'
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 31-03-181-1-
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15-04-182-0-
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-04-182-2-
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ28-04-184-090'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ05-05-181-190'
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ12-05-181-1-
62.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ20-05-182-190'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
63.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ21-11-153-1-