facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 33707 από 39685 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1987
Σωματείο: ΑΡΜΕΝΙΚΗ


Στατιστικά

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000530'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
530'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
50001250'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
250'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
2001887'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
444'--887'

ΤΕΡΨΙΘΕΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
5001646'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
129'--646'

ΤΕΡΨΙΘΕΑ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
130111924'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
148'-1924'1924'


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ09-09-170-3Γκολ!90'
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ16-09-171-1 (πεν: 4-5)35'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ23-09-172-112'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ30-09-170-032'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-10-171-145'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ14-10-172-024'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ22-10-174-031'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ28-10-171-111'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ04-11-171-022'
10.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ11-11-171-033'
11.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ18-11-170-18'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-01-180-14'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-01-184-037'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-01-180-07'
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ04-02-183-215'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ10-02-180-1-
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ25-02-184-051'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ04-03-184-37'
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ10-03-185-026'
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ18-03-181-026'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ31-03-180-114'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
22.ΚύπελλοΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11-09-162-077'
23.ΚύπελλοΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ 17-09-163-290'
24.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ01-10-164-0Γκολ!90'
25.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ09-10-160-345'
26.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)15-10-163-0-
27.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ22-10-161-381'
28.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-11-164-0Γκολ!Γκολ!90'
29.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ12-11-161-190'
30.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ20-11-163-090'
31.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-11-161-090'
32.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ10-12-160-090'
33.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ17-12-161-2Γκολ!90'
34.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ07-01-172-390'
35.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΛΑΤΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-01-172-1Γκολ!90'
36.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ22-01-170-483'
37.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ29-01-173-033'
38.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 201022-04-172-0-
39.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ07-05-171-016'
40.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ14-05-172-1-
41.Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου - 4ου)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ21-05-172-015'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
42.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ12-09-150-324'
43.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ03-10-152-039'
44.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ10-10-151-0-
45.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.18-10-152-224'
46.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ24-10-151-0-
47.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.01-11-151-0Κόκκινη Κάρτα 14'
48.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. - ΑΟ ΚΩΦΩΝ21-11-152-0-
49.Γ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ.29-11-153-026'
50.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ06-02-160-079'
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ13-02-164-0-
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ21-02-160-064'
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ28-02-165-1-
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ19-03-161-284'
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ26-03-161-238'
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ03-04-161-08'
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ09-04-160-1-
58.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ16-04-163-066'
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ23-04-161-1Γκολ!69'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ07-05-164-0Γκολ!86'
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-05-160-284'
62.Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ21-05-161-165'
63.Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ25-05-160-02'
64.Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ04-06-161-145'
65.Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-06-162-169'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
66.43ο ΚύπελλοΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ08-09-132-141'
67.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ29-09-132-090'
68.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ05-10-130-046'
69.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ13-10-130-3Κόκκινη Κάρτα 19'
70.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ03-11-131-042'
71.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ10-11-133-2-
72.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ17-11-133-221'
73.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ15-12-131-129'
74.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-12-132-214'
75.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ05-01-141-245'
76.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ12-01-140-042'
77.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-01-143-1-
78.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ26-01-140-2Γκολ!45'
79.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ02-02-145-0Γκολ!Γκολ!Γκολ!36'
80.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 08-02-141-045'
81.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ16-02-142-2Γκολ!45'
82.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ23-02-141-085'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
83.ΚύπελλοΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ16-09-122-2 (πεν: 3-0)-
84.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ30-09-122-145'
85.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ06-10-120-0-
86.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ14-10-124-0-
87.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΒΥΡΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ20-10-121-2Γκολ!34'
88.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ04-11-120-214'
89.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ11-11-121-3Γκολ!90'
90.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.18-11-120-088'
91.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ25-11-122-3Γκολ!85'
92.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ02-12-120-090'
93.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ09-12-120-216'
94.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΟΥΚΑΚΙ16-12-120-126'
95.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ23-12-125-1Γκολ!Γκολ!90'
96.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ06-01-132-1Γκολ!90'
97.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ13-01-131-1-
98.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ19-01-132-166'
99.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ27-01-131-3Γκολ!Γκολ!90'
100.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ03-02-130-490'
101.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ10-02-131-090'
102.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΥΡΩΝ17-02-132-1Γκολ!86'
103.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ24-02-130-185'
104.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ03-03-132-1Δεύτερη Κίτρινη (Κόκκινη) 73'
105.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ24-03-130-045'
106.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ30-03-131-1Γκολ!90'
107.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ07-04-134-0Γκολ!90'
108.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ13-04-132-290'
109.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ20-04-130-4Γκολ!Γκολ!90'
110.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ28-04-131-190'
111.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ12-05-133-290'
112.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ19-05-133-290'