facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΔΑΦΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 8386 από 39684 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1990
Σωματείο: ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Στατιστικά

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
3000559'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
186'---

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
20001117'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
559'---

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000949'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
949'---

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000316'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΚΑΔΗΜΟΣ , αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001030'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1030'---


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ22-09-181-187'
2.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ06-10-180-184'
3.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ10-10-180-069'
4.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ13-10-181-2Γκολ (με πέναλτυ)!86'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ20-10-181-033'
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ28-10-182-0Γκολ!Γκολ!90'
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ04-11-182-090'
8.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ18-11-181-17'
9.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ02-12-181-013'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ03-02-180-171'
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ11-02-180-090'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ24-02-180-171'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ03-03-183-060'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ10-03-183-2Γκολ!75'
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18-03-180-280'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ31-03-180-190'
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-04-180-087'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ22-04-181-1Γκολ!73'
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ28-04-184-381'
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ05-05-181-179'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ13-05-184-364'
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-05-182-031'
23.Β Κατηγορία αγώνες κατάταξης θέσεις 37-38-39ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ26-05-181-175'
24.Β Κατηγορία αγώνες κατάταξης θέσεις 37-38-39ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ03-06-183-390'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
25.ΚύπελλοΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ11-09-164-039'
26.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ25-09-160-090'
27.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ02-10-161-1-
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ16-10-160-1-
29.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ17-12-161-4-
30.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ15-01-170-5-
31.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ22-01-170-2-
32.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ29-01-172-16'
33.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ05-02-170-016'
34.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12-02-173-145'
35.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ19-02-174-490'
36.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ05-03-170-190'
37.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ12-03-170-190'
38.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ19-03-172-290'
39.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ01-04-170-390'
40.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ09-04-172-281'
41.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ22-04-171-068'
42.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ07-05-170-364'
43.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ14-05-173-0Γκολ!90'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
44.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ10-10-150-065'
45.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ25-10-153-190'
46.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ31-10-153-2-
47.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14-11-152-06'
48.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ22-11-152-416'
49.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ28-11-151-04'
50.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ06-12-151-07'
51.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ12-12-150-08'
52.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ20-12-151-110'
53.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ09-01-162-018'
54.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ17-01-160-28'
55.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ31-01-160-1-
56.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ06-02-161-13'
57.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ14-02-161-03'
58.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ20-02-160-116'
59.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ28-02-161-2-
60.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ05-03-161-212'
61.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ19-03-161-223'
62.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ26-03-163-111'
63.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ03-04-161-1-
64.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΛΙΣΙΑ 200409-04-163-09'
65.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ16-04-161-07'
66.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ24-04-162-0-
67.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ14-05-160-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
68.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ08-10-141-190'
69.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 12-10-141-090'
70.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ18-10-141-190'
71.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 26-10-141-090'
72.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ01-11-141-1Γκολ!90'
73.44o ΚΥΠΕΛΛΟΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ05-11-140-190'
74.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 09-11-142-090'
75.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΕΥΚΗ15-11-140-190'
76.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 29-11-143-162'
77.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΡΟΥΦ06-12-140-068'
78.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 14-12-143-090'
79.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 20-12-141-290'