facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΟΥΟΓΚΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 26995 από 39684 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1989
Σωματείο: ΠΟΨ


Στατιστικά

ΠΟΨ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000194'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΟΨ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000463'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
463'---

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000262'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΟΨ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000757'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
757'---

ΠΟΨ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
11002100'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
2100'2100'--

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000470'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000412'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ22-09-183-178'
2.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨ30-09-181-170'
3.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ06-10-181-34'
4.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ14-10-181-13'
5.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ20-10-182-010'
6.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨ28-10-181-39'
7.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ03-11-181-2-
8.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΟΨ10-11-180-05'
9.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ17-11-184-1-
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣ24-11-180-35'
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨ02-12-181-24'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ08-12-183-36'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
13.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΠΟΨ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ09-09-170-281'
14.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ30-09-172-013'
15.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨ08-10-172-26'
16.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 18-11-172-012'
17.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ26-11-170-625'
18.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ02-12-171-012'
19.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΟΨ09-12-171-290'
20.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ16-12-173-0Γκολ!15'
21.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ07-01-184-1-
22.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΟΨ14-01-181-444'
23.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΟΨ20-01-181-0-
24.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΤΑΤΑΥΛΑ 28-01-180-0-
25.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΟΨ04-02-181-14'
26.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ 11-02-188-133'
27.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨ24-02-180-1-
28.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 04-03-180-1-
29.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΟΨ11-03-180-16'
30.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ17-03-182-014'
31.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΨ01-04-181-417'
32.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΜΑΡΟΥΣΙ14-04-182-026'
33.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΟΨ21-04-182-265'
34.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨ29-04-181-5-
35.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ05-05-188-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
36.ΚύπελλοΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΟΨ11-09-164-0-
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ25-09-160-0-
38.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 200408-10-162-236'
39.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ15-10-162-126'
40.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ22-10-162-111'
41.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ30-10-160-0-
42.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ05-11-164-145'
43.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ12-11-161-154'
44.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ19-11-160-128'
45.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ26-11-160-018'
46.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΥΡΩΝ03-12-163-244'
47.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ10-12-160-0-
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
48.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ12-09-151-245'
49.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ03-10-150-035'
50.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ17-10-151-129'
51.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨ25-10-150-145'
52.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ08-11-150-132'
53.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΟΨ14-11-151-090'
54.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ 22-11-151-145'
55.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨ29-11-150-290'
56.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ06-12-151-190'
57.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ20-12-154-0Γκολ!24'
58.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΟΨ10-01-160-15'
59.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨ17-01-160-15'
60.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΛΕΟΝΤΕΣ24-01-165-015'
61.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨ30-01-163-043'
62.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ06-02-162-014'
63.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨ21-02-161-315'
64.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΥΜΗΤΤΟΣ28-02-163-018'
65.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΟΨ05-03-160-145'
66.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ20-03-165-145'
67.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΨ03-04-162-36'
68.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ09-04-162-0-
69.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨ17-04-160-4-
70.Γ Κατηγορία 4ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΤΗΣΙΑ23-04-164-121'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
71.44o ΚΥΠΕΛΛΟΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-09-141-1 (πεν: 8-7)120'
72.44o ΚΥΠΕΛΛΟΠΟΨ - ΠΛΑΤΩΝ20-09-140-0 (πεν: 4-3)60'
73.44o ΚΥΠΕΛΛΟΠΟΨ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ08-10-140-462'
74.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΨ11-10-141-045'
75.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ18-10-141-490'
76.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΟΨ25-10-140-015'
77.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΤΗΣΙΑ01-11-142-190'
78.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΟΨ08-11-140-090'
79.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 15-11-141-090'
80.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΟΨ23-11-143-290'
81.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ29-11-142-190'
82.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨ06-12-144-090'
83.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΟΨ14-12-140-190'
84.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ20-12-142-190'
85.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΟΨ10-01-152-190'
86.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ18-01-153-190'
87.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ31-01-152-190'
88.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΟΨ07-02-150-319'
89.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ14-02-151-468'
90.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΟΨ01-03-151-390'
91.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 07-03-153-0Γκολ!90'
92.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΟΨ15-03-150-290'
93.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ21-03-150-190'
94.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΟΨ28-03-150-090'
95.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ04-04-152-290'
96.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ19-04-152-0-
97.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ02-05-150-437'
98.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨ10-05-155-4Αυτογκολ!54'
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
99.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ28-09-132-1-
100.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ05-10-132-0-
101.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ13-10-134-2-
102.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-10-130-1-
103.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ02-11-137-290'
104.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ10-11-133-231'
105.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ16-11-130-145'
106.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ24-11-131-2-
107.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ01-12-130-090'
108.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ08-12-132-235'
109.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ15-12-130-12'
110.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ22-12-131-3-
111.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ05-01-141-078'
112.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ12-01-142-290'
113.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ18-01-140-1-
114.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ22-02-140-3-
115.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ15-03-140-02'
116.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ23-03-143-4-
117.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 29-03-143-15'
118.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ06-04-142-1-
119.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ13-04-141-0-
120.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ27-04-140-1-
121.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ10-05-140-22'
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
122.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ30-09-121-2-
123.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ07-10-122-0-
124.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ14-10-124-057'
125.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ04-11-121-0-
126.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ11-11-120-274'
127.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ18-11-122-0-
128.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ09-12-121-1-
129.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ16-12-121-0-
130.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ20-01-130-2-
131.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ27-01-132-164'
132.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ03-02-131-315'
133.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ10-02-131-0-
134.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ03-03-131-077'
135.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ10-03-135-026'
136.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ24-03-131-080'
137.Β΄ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ19-05-131-119'