facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΑΚΡΟΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Πρώτο Προηγούμενο 20454 από 39685 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Έτος Γέννησης: 1994
Σωματείο: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


Στατιστικά

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2018-2019

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
1000151'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
151'---

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, αγωνιστική περίοδος 2017-2018

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001369'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ, αγωνιστική περίοδος 2016-2017

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10001274'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
1274'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2015-2016

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
10002230'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
2230'---

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ, αγωνιστική περίοδος 2014-2015

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
00001201'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΣΟΥΡΜΕΝΑ, αγωνιστική περίοδος 2013-2014

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000196'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ, αγωνιστική περίοδος 2012-2013

ΓκολΑυτογκόλΚίτρινεςΚόκκινεςΛεπτά συμμετοχής
0000623'
Γκολ κάθεΑυτογκόλ κάθεΚίτρινη κάθεΚόκκινη κάθε
----


Συμμετοχές

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
1.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ06-10-181-3Γκολ!31'
2.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ13-10-183-390'
3.Γ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ09-12-180-430'
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
4.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ10-09-171-090'
5.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ23-09-172-0-
6.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ30-09-171-0-
7.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ04-11-172-3-
8.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11-11-171-2-
9.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΥΡΩΝ25-11-172-2-
10.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ06-01-180-290'
11.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-01-180-190'
12.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ20-01-184-090'
13.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ27-01-180-014'
14.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ04-02-183-242'
15.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ10-02-180-190'
16.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ25-02-184-083'
17.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ04-03-184-390'
18.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ10-03-185-090'
19.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ18-03-181-011'
20.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ31-03-180-176'
21.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ14-04-183-185'
22.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ21-04-184-184'
23.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ28-04-184-390'
24.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΑΣΩΝ 05-05-180-490'
25.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ13-05-181-174'
26.Β Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19-05-182-090'
Αγωνιστική Περίοδος 2016-2017
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
27.ΚύπελλοΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ17-09-160-5Γκολ!45'
28.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ24-09-162-134'
29.ΚύπελλοΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ28-09-164-059'
30.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ01-10-161-045'
31.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ09-10-164-2-
32.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ16-10-161-045'
33.ΚύπελλοΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ19-10-161-1 (πεν: 4-1)70'
34.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ23-10-161-0-
35.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΟΨ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ29-10-162-133'
36.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ20-11-160-18'
37.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ26-11-160-14'
38.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 04-12-161-120'
39.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ10-12-162-045'
40.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ18-12-160-1-
41.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ08-01-175-090'
42.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ14-01-170-162'
43.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-01-170-0-
44.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ22-01-170-0-
45.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ29-01-171-059'
46.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ05-02-171-290'
47.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ12-02-172-1-
48.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ19-02-170-290'
49.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ04-03-171-4-
50.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ12-03-170-245'
51.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ18-03-171-02'
52.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ26-03-173-1-
53.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ01-04-173-190'
54.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ08-04-170-090'
55.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ23-04-174-390'
56.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ30-04-171-190'
57.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ06-05-170-068'
Αγωνιστική Περίοδος 2015-2016
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
58.45ο ΚΥΠΕΛΛΟΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ13-09-151-2 παρ.47'
59.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-09-150-045'
60.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ03-10-150-127'
61.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ11-10-154-190'
62.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ17-10-151-445'
63.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ24-10-153-145'
64.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ01-11-150-145'
65.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-11-150-138'
66.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ15-11-152-145'
67.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ21-11-153-028'
68.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ 29-11-151-2Γκολ!90'
69.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ05-12-151-189'
70.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ13-12-150-4-
71.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ20-12-153-069'
72.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ09-01-162-4-
73.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ17-01-161-090'
74.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ23-01-162-145'
75.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ30-01-163-17'
76.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ06-02-160-090'
77.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ13-02-164-090'
78.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ21-02-160-085'
79.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ28-02-165-173'
80.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ06-03-162-190'
81.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ19-03-161-273'
82.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ26-03-161-290'
83.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ03-04-161-090'
84.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ09-04-160-190'
85.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ16-04-163-090'
86.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ23-04-161-190'
87.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ07-05-164-090'
88.Β Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-05-160-290'
89.Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ21-05-161-190'
90.Β Κατηγορία - θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ25-05-160-088'
91.Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ04-06-161-117'
92.Β Κατηγορία- νέοι αγώνες θέσεις 37-38-39 γενικής κατάταξηςΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-06-162-159'
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
93.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ28-09-141-0-
94.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ12-10-141-020'
95.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ18-10-140-058'
96.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ26-10-140-145'
97.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-11-140-290'
98.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ09-11-140-055'
99.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-11-140-126'
100.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ23-11-140-1-
101.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ30-11-144-184'
102.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ07-12-143-190'
103.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ14-12-142-245'
104.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ21-12-140-169'
105.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ18-01-153-020'
106.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ24-01-151-345'
107.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ01-02-150-0-
108.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ08-02-150-2-
109.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ15-02-151-190'
110.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ28-02-150-15'
111.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ08-03-152-125'
112.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ14-03-150-2-
113.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ21-03-151-390'
114.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ28-03-152-089'
115.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ05-04-150-290'
116.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ18-04-152-075'
117.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ26-04-151-090'
118.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ03-05-151-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2013-2014
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
119.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ22-09-130-0-
120.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ28-09-132-345'
121.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ.06-10-130-0-
122.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ20-10-131-0-
123.43ο ΚύπελλοΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ23-10-136-090'
124.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ26-10-130-2-
125.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ03-11-131-1-
126.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ10-11-134-16'
127.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ16-11-131-17'
128.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ24-11-131-1-
129.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01-12-132-2-
130.43ο ΚύπελλοΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ04-12-131-0 παρ.-
131.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ08-12-131-1-
132.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ14-12-130-245'
133.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ22-12-132-0-
134.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ05-01-142-0-
135.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ11-01-141-1-
136.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ19-01-141-1-
137.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΣΟΥΡΜΕΝΑ25-01-141-32'
138.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΚΑΔΗΜΟΣ 02-02-141-1-
139.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ09-02-141-0-
140.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ16-02-141-01'
141.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ23-02-141-0-
142.Α Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ01-03-141-1-
Αγωνιστική Περίοδος 2012-2013
ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμ/νίαΑποτέλεσμαΤέρματαΚάρτεςΛεπτά
143.ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ03-10-123-261'
144.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ27-10-121-190'
145.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ03-11-121-090'
146.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ10-11-120-1-
147.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ17-11-120-245'
148.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ25-11-122-0-
149.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ09-12-121-1-
150.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ15-12-121-090'
151.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ05-01-131-1-
152.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ12-01-130-2-
153.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ20-01-132-490'
154.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ26-01-131-2-
155.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ03-02-133-090'
156.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ03-03-131-2-
157.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ10-03-131-067'
158.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ16-03-131-0-
159.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ24-03-130-0-
160.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ30-03-131-0-
161.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ07-04-132-1-
162.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ13-04-132-4-
163.Α΄ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ20-04-131-2-